Heidi Klum'un Bel-Air'deki 10 milyon dolarlık lüks malikanesi!

Heidi Klum'un Bel-Air'deki 10 milyon dolarlık lüks malikanesi! Heidi Klum'un Bel-Air'deki 10 milyon dolarlık lüks malikanesi!

Bu ay boyunca hasta olduğu için kendine koronavirüs testi yaptıran model Heidi Klum, testin sonucunu Bel-Air'deki 10 milyon dolarlık evinde bekliyor. 8 yatak odalı 10 banyolu ev tam anlamıyla göz kamaştırıyor...46 yaşındaki dört çocuk annesi eski model Heidi Klum, geçtiğimiz günlerde covid-19'un bazı belirtilerini hissettiği için test yaptırdığını duyurmuştu. Klum, kocası Tom Kaulitz'in de corona virüs testi yaptırdığını açıklamıştı. Kaulitz'in testi negatif çıktı. Ancak Heidi Klum hala test sonucunu bekliyor. Bu dönemde de kendini Bel- Air'de bulunan lük malikanesinde karantina altına aldı.

Hürriyet'te yer alan habere göre; Klum'un, 30 yaşındaki kocası Tom Kaulitz ve önceki iki evliliğinden dünyaya gelen dört çocuğuyla beraber yaşadığı malikane görenleri kendine hayran bırakıyor. Klum, burayı 2013 yılında Emmy ödülle Ed Weinberger'den satın almıştı.

Akdeniz esintilerine sahip malikanenin toplam 8 tane yatak odası ve 9.5 banyosu bulunuyor. Geniş bir arazi üzerinde kulanan malikane olimpik boyutlarda bir yüzme havuzuna sahip.

Klum ve ailesinin yaşadığı malikanenin alt katında bir jimnastik ve dans salonu, şarap mahzeni, geniş bir şef mutfağı da yer alıyor.

Heidi Klum, sosyal medya paylaşımlarında takipçilerine covid 19'dan korunmaları için evde kalmaları gerektiğini konusunda paylaşımlarda bulunuyor. Klum paylaşımlarında sık sık "başkalarına hastalık bulaştırmamak ya da hastalık kapmamak için evinizde kalın" mesajlarını yayınlıyor.

Kendini lüks malikanede karantinaya alan Klum'un, kocasının test sonucu çıktığı halde kendisininki hakkında neden bilgi vermediği de merak ediliyor. Bu durum çeşitli iddiaların ortaya atılmasına yol açtı. 

Bazıları Klum'un test sonucunun pozitif çıktığını iddia ederken bazıları da onun sonucunun da negatif çıktığını iddia ederek "Ama dikkat çekmeyi sürdürmek istediği için böyle davranıyor" yorumlarında bulundu.