Hekim Yapı, İzmir Yapı Fuarı'na katıldı!

Hekim Yapı, İzmir Yapı Fuarı'na katıldı! Hekim Yapı, İzmir Yapı Fuarı'na katıldı!

Hekim Holding şirketlerinden Hekim Yapı AŞ, 22. İzmir Yapı Fuarı'na katıldı.Hekim Holding şirketlerinden Hekim Yapı AŞ, 22.  İzmir  Yapı Fuarı'na katıldı. 


Şirketten yapılan açıklamaya göre, Hekim Yapı, iç ve dış cephe kaplama malzemeleri alanında HekimBoard markalı fibercement ürünler, izolasyonlu sandviç duvar ve çatı-cephe panelleri alanında HekimPanel, EPS izolasyon malzemeleri ve ambalaj ürünleri alanında HekimPor, izolasyonlu hazır yapı duvar paneli alanında HekimPan ile İzmir Yapı Fuarı'nda yerini aldı.


HekimBoard markalı ahşap, ceviz, taş, doğal taş ve diğer tüm desenli ürünleri, özellikle mimari projelerde tercih edilen Hekimboard levhalardan üretilen söve ve kat silmeleri, zemin ve tavan uygulamaları stantta ziyaretçilerin beğenisini topladı.


Aynı anda EPS, taş yünü ve poliüretan dolgulu panellerin üretiminin tümünü gerçekleştiren HekimPanel, yeni üretim hattında ürettiği poliüretan dolgulu gizli vidalı (kepli) çatı paneli, standart 3-5 hadveli çatı paneli, gizli vidalı duvar paneli, içi fibercement dışı sac H ve soğuk oda tipli panel, H panel, soğuk oda paneli, standart duvar paneli, membran ve kraft kağıtlı çatı panelini sektör profesyonelleri ile buluşturdu.


600-1.250 milimetre enlerde, özellikle prefabrik yapı sektörünün ihtiyacı olan daha geniş ende poliüretan panel üretimlerini de prefabrik üreticilerinin beğenisine sunan şirket, HekimPor markalı EPS ürünleri ile fuarda, asmolen, tavan levhaları, enjeksiyon ürünleri, ondüleli levha altı, Karaelmas markalı karbonlu ve Pamukkale markalı beyaz yalıtım levhası ürünlerini tanıttı.


AA