Hena Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hena Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Hena Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hena Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Öztürk Başer ve Ayhan Yazıcı tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 1 Temmuz'da kuruldu

Hena Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Öztürk Başer ve Ayhan Yazıcı tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 1 Temmuz'da kuruldu. Hena Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Her nevi konut,işyeri,toplu konut inşaatlarını,kat karşılığı inşaatları,hasılat paylaşımlı inşaatıları,iş hanları,yol,köprü,baraj,kanal,tünel,fabrika binaları, havalanları,otel,motel,turistik tesisler,spor sahaları,okul ve diğer inşaat işlerini yapar,yurt içinde ve yurt dışında her türlü inşaat taahhüt hizmetlerinde bulunur,bunlarla ilgili müteahhitlik yapar,her türlü gayrimenkulün alım satımını,kiralanmasını ve kiraya verilmesi işini yapar ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Hena Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adres: Kadıköy, Kozyatağı Mahallesi, İnönü Caddesi, Sümko Sitesi, A4 Blok Daire:7.