HEP İstanbul için Arçelik özel mutfak üretti!

HEP İstanbul için Arçelik özel mutfak üretti!

Tekfen Emlak Geliştirme’nin “iyi yaşam” konseptiyle hayata geçirdiği Hayatımın Evi Projesi’nin mutfaklarında Arçelik grubunun en prestijli markası Leisure Patricia Urquiola Ankastre Serisi yer alıyor.


Türkiye’nin 60 yıllık güçlü ve güvenilir kuruluşu Tekfen’in markası Tekfen Emlak Geliştirme’nin Avcılar, Beylikdüzü ve Esenyurt ilçelerinin kesişiminde, bölgesinin en iyi lokasyonunda hayata geçirdiği HEP İstanbul’da Arçelik ile işbirliği yapıyor. HEP İstanbul, Arçelik grubunun en prestijli markası Leisure Patricia Urquiola ankastre ürün serisi ve HEP İstanbul için özel üretilen Arçelik mutfakları ile kalite anlayışını bir üst seviveye taşıyor.


Tekfen Emlak Geliştirme, HEP İstanbul “Hayatımın Evi Projesi”nde ev sahibi olmak isteyenleri kaliteyle buluşturmaya devam ediyor.


Dünyaca ünlü tasarımcı Patricia Urquiola’nın evin, ailenin hatta hayatın en sıcak noktası olan mutfağa yepyeni bir bakış açısı getirmek için dizayn ettiği Leisure Patricia Urquiola ankastre ürün serisi ve HEP İstanbul için özel üretilen Arçelik mutfakları HEP İstanbulluların beğenisine sunuldu. HEP İstanbul Satış Ofisi’nde düzenlenen davette HEP İstanbulllular, örnek dairelerde Leisure Patricia Urquiola ankastre ürün serisi ve HEP İstanbul için özel üretilen Arçelik mutfaklarını görerek keyifli bir Pazar geçirdi.


11 yüksek blok ve 14 sıra ev bloğundan oluşan HEP İstanbul’da toplam 1.424 daire yer alıyor. Projede konut ünitelerinin yanı sıra toplam 2600 m2 alana sahip 25 adet ticari ünite yer alıyor. Projenin site girişine konumlandırılan ticari alanlarda süpermarket, alışveriş alanları, cafeler ve restoranların yer alıyor. HEP İstanbul yer aldığı bölgenin gelişimine bölgesine değer katarken geniş sosyal alanları yeşil ile iç içe olanakları sayesinde ev sahiplerine “iyi yaşam” vaat ediyor.


Aile yaşamının ve özellikle çocukların yaşamın merkezine konumlandırıldığı projede, sosyal alanlar bu kapsamda çeşitlendirildi. Farklı yaş grupları için çocuk oyun alanları (1500 m2’ye varan), kapalı ve açık yüzme havuzları, kütüphane, cep sineması ve zengin bitki örtüsü, 3 km uzunluğundaki yürüyüş ve bisiklet parkurları, spor ve aktivite alanları projede planlanan sosyal yaşamın öne çıkan noktaları.


Haber AA'da şu şekilde yer aldı


Arçelik, Tekfen Emlak Geliştirme'nin hayata geçirdiği HEP İstanbul projesinin çözüm ortağı oldu.


Arçelik AŞ açıklamasına göre, Tekfen'in Avcılar, Beylikdüzü ve Esenyurt ilçelerinin kesişiminde, bölgenin gözde lokasyonunda hayata geçirdiği HEP İstanbul projesi için Arçelik ve Tekfen iş birliğine gitti.


Arçelik, tasarımcı Patricia Urquiola'nın dizayn ettiği Leisure Patricia Urquiola ankastre ürün serisi ve HEP İstanbul için özel üretilen Arçelik mutfakları ile projede yer alan evlerde olacak.


Tekfen Emlak Geliştirme'nin ev sahipliğinde 25 Eylül ve 2 Ekim tarihinde düzenlenen çay saati etkinliklerinde ev sahipleri, ürünleri deneyimleyebilme ve kendilerine özel kampanyalar hakkında bilgi alma imkanı buldu.


Toplam bin 424 dairenin yer aldığı proje, 11 yüksek blok ve 14 sıra ev bloğundan oluşuyor.


AA