01 / 07 / 2022

Arçelik’ten 1.000 TL indirim fırsatı! İşte Mart 2022 fiyat listesi…

Arçelik’ten 1.000 TL indirim fırsatı! İşte Mart 2022 fiyat listesi…

Buzdolabı ya da küçük ev aletlerinde yenilik isteyenler için Arçelik kampanyası kaçırılmayacak bir fırsat. Herhangi küçük ev aleti ve cam kapılı buzdolabı alımında geçerli kampanyaya özel buzdolaplarının Mart 2022 fiyat listesi…Buzdolabı arayanlar ve eskisini değiştirmek isteyenler için Arçelik’ten kaçırılmayacak bir fırsat… Hemen hemen her evde severek kullanılan Arçelik, ürünlerinin kalitesi, tasarım ve pratikliği ile ilk tercih edilen markaların başında geliyor. Ev işlerinde ve mutfaklarda sıkça kullanılan yardımcı aletler, günümüz teknolojisi ile harmanlanınca ortaya harika ürünler çıkıyor. Arçelik de geliştirdiği ürün ve tasarladığı modellerle kullanıcıların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Beyaz eşyadan küçük ev aletlerine, televizyon ve ses sistemlerinden ısıtma-soğutma sistemlerine pek çok kategoride rakip tanımıyor.

Ayrıca modern tasarımları ile evlere şıklığı ve zarafeti getiren Arçelik ürünleri, kalitesi ve her ihtiyaca uygun geniş çeşitliliği ile büyük beğeni topluyor.

Arçelik’ten 1.000 TL indirim fırsatı! İşte Mart 2022 fiyat listesi…

Yaptığı kampanya ve fırsat indirimleri ile kullanıcıların yüzünü güldüren Arçelik, 31 Mart tarihine kadar kaçırılmayacak bir fırsat daha sunuyor. Cam buzdolabı ve herhangi küçük ev aletlerinden alındığında 1.000 TL indirim fırsatını kaçırmayın…

Kampanyaya dahil cam buzdolaplarının özellik ve fiyat listesini yazımızın devamında bulabilirsiniz…