28 / 05 / 2022

Hep İstanbul'da 23-26 Nisan'da 10 bin TL indirim kampanyası!

Hep İstanbul'da 23-26 Nisan'da 10 bin TL indirim kampanyası!

Firma: Tekfen Emlak Geliştirme

Proje: Hep İstanbul

Tekfen Emlak Geliştirme tarafından İstanbul’da hayata geçirilen HEP İstanbul “Hayatımın Evi Projesi”nde 23 Nisan haftasına özel atölye etkinlikleri düzenlenecek. Ayrıca 10 bin TL'lik indirim kampanyası da düzenleyecek.
Sürprizlerle dolu etkinlik haftasında çocuklara özel oyun atölyelerinde, HEP İstanbul’dan ev alan veya ev almayı düşünen herkes ailesiyle birlikte 23 Nisan Çocuk Bayramı’nda eğlenceli bir hafta geçirecek.  Çocuklar 23 Nisan’da HEP İstanbul’da eğlenirken, ev almak isteyen ebeveynlere de 23- 26 Nisan tarihleri arasında geçerli 10 bin TL indirim fırsatı sunuluyor.


Hep İstanbul da 23-26 Nisan da 10 bin TL indirim kampanyası!


Tekfen Emlak Geliştirme tarafından Avcılar, Esenyurt ve Beylikdüzü’nün kesişim noktasında hayata geçirilen  Hep İstanbul  “Hayatımın Evi” Projesi, 23 Nisan'a sürprizlerle giriyor. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocukları unutmayarak sürpriz etkinlikleri ve oyun alanlarıyla çocuklu ailelere keyifli anlar yaşatacak olan HEP İstanbul, tüm çocuklu aileleri 23-26 Nisan tarihlerinde projenin satış ofisine davet ediyor. 23 Nisan’a özel olarak kaçırılmayacak bir kampanya da sunan HEP İstanbul’da  3+1 ev almak isteyenlere 10 bin TL indirim yapılacak. 


“Aile yaşamı ve çocuklar projenin merkezinde”

HEP İstanbul’da aile ve çocuk merkezde 

Projelendirme aşamasında ‘İyi yaşam’ konsepti ile tüketicilerin beklentileri doğrultusunda tüm detayların düşünüldüğü ve aile yaşamının ihtiyaçları önemseyen HEP İstanbul, çocuklar için sunduğu ayrıcalıklarla da dikkat çekiyor. Çocuklar için her yaş grubuna uygun geniş oyun alanlarının tasarlandığı projede, güvenlik her aşamada ön planda tutuluyor. Özel kameralar ile izlenebilen çocuk oyun alanları, çocuklarını her an görebilecek aileleri güvende hissettiriyor. HEP İstanbul’da çocuk aktivite alanlarının yanı sıra kesintisiz bisiklet ve yürüyüş yolları da yer almakta.


Tekfen Hep İstanbul iletişim

Telefon: 444 8 437

Web: www.hepistanbul.com.tr


projeye sor