07 / 12 / 2022

Herkes bu listeye baksın! En ucuz Mercedes kaç lira oldu? İşte 28 Eylül 2022 fiyat listesi...

Herkes bu listeye baksın! En ucuz Mercedes kaç lira oldu? İşte 28 Eylül 2022 fiyat listesi...

Alman otomobil üretici Mercedes-Benz’in B Serisi’nin eylül ayı fiyatları açıklandı. İşte, Mercedes-Benz B Serisi'nin 28 Eylül 2022 fiyat listesi…Herkes bu listeye baksın! En ucuz Mercedes kaç lira oldu? İşte 28 Eylül 2022 fiyat listesi...

Mercede-Benz B Serisi’nin orantıları, geniş aks mesafesi ve kısa çıkıntılar akıcı ve dinamik bir görünüm kazandırırken, kromajlı elmas görünümlü radyatör ızgarası, büyük bir merkezi yıldıza sahip ön kısım otomobilin tüm sportifliğini ve modernliğini gözler önüne seriyor.

Opsiyon olarak sunulan 19 inç hafif alaşım jantlarla daha sportif bir görünüm getiren Mercedes-Benz B Serisi’nin duyumsal-net yüzeyler ve formlarla bezeli tasarımı, son derece yüksek kalite ve zamanın ötesinde bir modernlikle sunuluyor.

Yolcuları çok sayıda etkileyici izlenimin beklediği Mercedes-Benz B Serisi’nin iç mekanı, geniş ekran görünümündeki bağımsız ekranlar, aydınlatılmış havalandırma çıkışları, açık gözenekli ahşaplar ve 64 renkli ambiyans aydınlatması ile satışta.

İç mekanı tamamen kişisel zevkinize göre uyarlanabilen Mercedes-Benz B Serisi, isteğe ve tasarım konseptine bağlı olarak çok sayıda renk seçeneği ve en kaliteli malzemeler kullanılıyor..

Peki Mercedes-Benz B Serisi'nin teknik özellikleri neler? İşte, Mercedes-Benz B Serisi'nin teknik özellikleri ve 28 Eylül 2022 fiyat listesi…
Geri Dön