06 / 07 / 2022

Hesaplara 2.354 TL para yatırıldı! Paranızı ATM veya PTT’den hemen alabilirsiniz!

Hesaplara 2.354 TL para yatırıldı! Paranızı ATM veya PTT’den hemen alabilirsiniz!

Evde bakım maaşı alan vatandaşların hesaplarına ödemeler yatırılmaya başlandı. Evde bakım maaşı kapsamında yüz binlerce kişinin hesabına 2354 TL geçtiği belirtildi. Paranızı ATM veya PTT’den hemen alabilirsiniz...Evde bakım parası alan vatandaşların heyecanla beklediği ödemeler yapılmaya başlandı ve Bakan Yanık'ın açıklamalarına göre ödemeler 20 Mayıs’ta tamamlandı. 
 
Bu kapsamda ödemeler ay sonu beklenmeden hesaplara yatırıldı. İhtiyaç sahipleri başvurularını e-Devlet üzerinden gerçekleştirebilirken hak sahipleri aynı sayfa üzerinden ödemelerini kontrol edebiliyorlar. Bunun yanı sıra ödemeler Ziraat Bankası üzerinden SMS ile de sorgulanabiliyor. 

Hesaplara 2.354 TL para yatırıldı! Paranızı ATM veya PTT’den hemen alabilirsiniz!

2022 yılı Ocak-Temmuz dönemi için evde bakım parası 2.354 TL olarak yatırıldı. Yani Mayıs ayı için ödemeler hesaplara 2.354 TL olarak aktarıldı. Bilindiği gibi evde bakım maaşlarının ödemesi her ayın 15’inde başlıyor ve ay sonuna kadar ödenmeye devam ediliyor. Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.