01 / 07 / 2022

Hilmi Türkmen: İmarı büyüttük, parselleri küçültüyoruz!

Hilmi Türkmen: İmarı büyüttük, parselleri küçültüyoruz!

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım gerçekleştirilen bir program kapsamında İstanbul 1.bölge Cumhur İttifakı'nın adaylarıyla buluştu. AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım Habertürk'te, İstanbul 1.bölge ittifak adaylarıyla biraraya geldi. İlçe adayları projelerini, Yıldırım İstanbul vizyonunu anlattı.

Habertürk'te yer alan habere göre Mehmet Akif Ersoy'un sunduğu programın moderatörlüğünü Binali Yıldırım yaptı. Yıldırım sordu, adaylar anlattı.  Üsküdar Belediye Başkan Adayı Hilmi Türkmen önemli açıklamalarda bulundu. 

Üsküdar Belediye Başkan Adayı Hilmi Türkmen şunları söyledi; Başta Çengelköy olmak üzere Nev Mekanlara devam edeceğiz. Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy-Sancaktepe metro hattı çok güzel bir ulaşım ağı oluşturdu. İnşallah yeni dönemde yaklaşık 8-10 bin araç kapasiteli otopark projemiz var. Harem'deki tasarım merkezi projesi çok anlamlı. Üçüncü Köprü hizmete girince Harem ve Haydarpaşa Garı'yla birlikte tasarım merkezi olacak. Üsküdar'da sosyal-kültürel ve turizme yönelik çalışmaların hız kesmemesi gerektiğini düşünüyoruz. Üsküdar bir marka şehir. Millet bahçeleri, millet kıraathanelerine yoğuluk veriyoruz. Hisseli parseller çok büyük bölgemizde. Parselleri küçültmeye gideceğiz. İmarı büyüttük, parselleri küçültüyoruz. Sloganımız bu...

Binali Yıldırım İstanbul projelerini anlattı!