Ht Hayvancılık Turizm İnşaat Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ht Hayvancılık Turizm İnşaat Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Ht Hayvancılık Turizm İnşaat Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ht Hayvancılık Turizm İnşaat Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 5 milyon TL sermaye bedeli ile Halit Temiz tarafından kuruldu. Ht Hayvancılık Turizm İnşaat Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 5 milyon TL sermaye bedeli ile Halit Temiz tarafından kuruldu. 

Ht Hayvancılık Turizm İnşaat Ve Dış Ticaret Limited Şirketi konusu:
OTEL LOKANTA VE EĞLENCE YERLERİ a. Turizme yönelik otel, motel, bar, pansiyon, kamping, tatilköyleri, apart oteller, yeme içme tesisleri, eğlence yerleri kurmak, işletmek, işletmeye vermek, bu yerleri satın almak, satmak, kiralamak, kiraya vermek. b. Her türlü restoran, cafe, lokanta gibi gıda satışının yapılabileceği tesisleri kurar, işletir, kiralar, kiraya verir ve bu gibi yerlerin rezervasyon ve organizasyon işlerini yapar. c. Her türlü tabldot yemek üretimi ve satışını, üretilen yemeklerin servis hizmetlerini, pazarlamasını ve dağıtımını yapmak. Gerçek ve tüzel işletmelerin yemekli toplantılarının organizasyonunu yapmak.Yemek üretim tesisleri kurmak, kurulu olanları devir almak. d. Şirket her türlü bilardo salonu, kahvehane, kafe, çay bahçeleri açar, kiralar, kiraya verir ve işletmesini yapar. ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Ht Hayvancılık Turizm İnşaat Ve Dış Ticaret Limited Şirketi adres: Caddebostan Mah.Zincirli Köşk Sk.Mermer Saray A Apt.No:8/3 Kadıköy