Hülya Avşar: Benim evim Acun'un evi!

Hülya Avşar: Benim evim Acun'un evi! Hülya Avşar: Benim evim Acun'un evi!

Bir muhabirin, “Acun Ilıcalı buradan bir ev aldı mı” sorusuna yanıt veren Ilıcalı, “Hayır buradan bir ev almadım” dedi. Hülya Avşar da “Onun buradan ev almasına gerek yok. Benim evim onun evi” dedi.Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Ayvalık’ı çok sevdiğini ve Hülya Avşar’ı ziyaret ettiğini söyleyerek, “Hülya ile geleneksel olarak her sene görüşüyoruz. Bu bizim için bir klasik. Ayvalık çok güzel ve karekteristlik bir yer. Hülya’nın da yıllardan beri burada olmasının sebebini çok iyi anlıyorum. Burası kendine özgü bir yer. Benzeri çok olmayan bir yer. Ben denizden geldiğim için buranın denizi de çok güzel” açıklamasında bulundu.

Hürriyet'te yer alan habere göre; Hülya Avşar, Acun’un kendisine konuk olmasından duyduğu memnuniyetinde bahsederek “Her geldiğinde gönlümü feth ediyor. Bazen boğasım geliyor ama ona olan aşkım hiçbir zaman bitmeyecek” açıklamasında bulundu.

Muhabirin, “Acun Ilıcalı buradan bir ev aldı mı” sorusuna yanıt veren Ilıcalı, “Hayır buradan bir ev almadım” dedi. Hülya Avşar da “Onun buradan ev almasına gerek yok. Benim evim onun evi” şeklinde cevapladı.

Ayvalık’ta bulunan bu aile yemeğine Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’nın yanı sıra, Hülya Avşar’ın ablası Leyla Avşar ve kız kardeşi Helin Avşar da katılım gösterdi.

56 yaşındaki güzel, sürat teknesiyle yolculuk yapan Ilıcalı'yı böyle uğurladı.

Yakın arkadaş olan ikili, Ilıcalı'nın yapımcısı olduğu 'O Ses Türkiye' ve 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' yarışmalarında sunucu ve jüri olarak beraber çalışmıştı.