03 / 10 / 2023

Hyundai Bayon'da Haziran'a özel kampanya! Şimdi al 6 ay sonra öde! İşte 9 Haziran 2022 fiyat listesi...

Hyundai Bayon'da Haziran'a özel kampanya! Şimdi al 6 ay sonra öde! İşte 9 Haziran 2022 fiyat listesi...

Hyundai, en beğenilen otomobillerinden biri olan Hyundai Bayon'u kapsayanHaziran'a özel "Şimdi al 6 ay sonra öde" kampanyasını şimdi başlattı! Peki, Hyundai Bayon fiyatları ne kadar? İşte 9 Haziran 2022 fiyat listesi...Hyundai Bayon'da Mayıs ayına özel bahar kampanyası başlatıldı. Hyundai Bayon'a özel düzenlenen bahar kampanyası, 1 Haziran 2022 ve 30 Haziran 2022 tarihleri arasında geçerli olacak. Hyundai tarafından düzenlenen kampanya kapsamında Hyundai Bayon alımlarında ödemeler 6 ay sonra başlayacak.

Ödüllü SUV ailesinin en çok tercih edilen olan Hyundai Bayon, şık stili, geniş iç hacmi ve sahip olduğu akıllı teknolojilerle kendini diğer SUV'lar arasından bir adım öne çıkarıyor.

Hyundai Bayon fiyatlarına 15 bin TL zam! İşte 5 Nisan 2022 fiyat listesi...48V Hafif Hibrit Sistem ile donatılabilen Hyundai Bayon, şehir içi ve şehir dışı yolculuklarda tüm ihtiyaçları tek seferde karşılayabiliyor. Gelişmiş Sürüş Asistanı Sistemleri ve Hyundai SmartSense ile geniş kapsamlı bir güvenlik paketi sunan Hyundai Bayon sürücülerine her an güvenliği iliklerine kadar yaşatmayı hedefliyor.

411 Litre geniş bagajı ile ilgi toplayan başaran Hyundai Bayon, 10.25 inç büyüklüğünde dijital gösterge paneli ve bölünmüş ekran özelliğine sahip 10.25 inç merkezi dokunmatik ekran gibi son teknoloji ürünlerine sahip. 

Güvenlik konusunda segmentinde bir numara olmaya aday olan Hyundai Bayon, pek çoğu standart donanım olarak sunulan Hyundai SmartSense güvenlik özelliklerinden oluşan kapsamlı bir listeyle geliyor. 

Peki, Hyundai Bayon fiyatları ne kadar? İşte 9 Haziran 2022 fiyat listesi...

Geri Dön