İDO ve Şehir Hatları'ndan sefer iptalleri!

İDO ve Şehir Hatları'ndan sefer iptalleri!Olumsuz hava koşulları nedeniyle İDO'nun Sirkeci-Harem araba vapuru seferleri ile iç hat deniz otobüsü seferlerinin tamamı, geçici süreyle iptal edilirken, hızlı feribot ve dış hat deniz otobüsü seferlerinin bazıları yapılamayacak


Olumsuz hava koşulları nedeniyle İstanbul Deniz Otobüsleri'nin (İDO) Sirkeci-Harem araba vapuru seferleri ile iç hat deniz otobüsü seferlerinin tamamı geçici süreyle iptal edildi, hızlı feribot ve dış hat deniz otobüsü seferlerinin de bazıları yapılamayacak. 


İDO'dan yapılan açıklamaya göre, olumsuz hava koşulları nedeniyle Sirkeci-Harem araba vapuru seferleri ile tüm iç hat deniz otobüsü seferleri, geçici bir süre karşılıklı olarak iptal edildi. 


Açıklamaya göre, saat 10.30 Yalova-Yenikapı, 10.45 Pendik-Yalova, 10.45 Yalova-Pendik ile 11.30 Yenikapi-Yalova ferry cat tipi hızlı feribot seferleri ile 11.00 Yenikapı-Yalova, 11.30 Bursa-Yenikapı-Kadıköy, 11.40 Kadıköy-Yenikapı-Bursa, 12.30 Yalova-Kartal, 12.30 Yalova-Yenikapı, 13.00 Kadıköy-Yenikapı-Armutlu Köyü-Armutlu t. k.-Bursa, 13.00 Bursa-Yenikapı-Kadıköy, 14.10 Kadıköy-Yenikapı-Bursa, 14.30 Bursa-Yenikapı-Kadıköy, 15.00 Kadıköy-Yenikapı-Armutlu t. k.-Armutlu-Bursa, 18.30 Bostancı-Yenikapı-Bandırma deniz otobüsü seferleri yapılamayacak.


Öte yandan, saat 18.30'daki Bandırma-Yenikapı hızlı feribot seferi de iptal edildi.


- Şehir Hatları'nın tüm seferleri iptal


İstanbul'da yaşanan olumsuz hava koşulları, vapur seferlerini de etkiledi.


Şehir Hatları'nın internet sitesinde yer alan açıklamada, şiddetli lodos nedeniyle tüm seferlerin iptal edildiği belirtildi. 


AA