16 / 08 / 2022

İhlas Gayrimenkul yönetim kurulu üyelerini seçiyor!

İhlas Gayrimenkul yönetim kurulu üyelerini seçiyor!

İhlas Gayrimenkul, yönetim kurulu üye seçimi ve bağımsız yönetim kurulu üye adaylarının 2020 yılına ait 2021 yılında yapılacak Genel Kurul toplantısında ortakların onayına sunulmasına karar verildi. İhlas Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Ticaret A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yönetim kurulu üye seçimi ve bağımsız yönetim kurulu üye adayları hakkında açıklama yaptı. 

İhlas Gayrimenkul'ün Kurumsal Yönetim Komitesi'nin tavsiye kararı ile Sermaye Piyasası Kurulu'nun (II-17.1) sayılı Kurumsal Yönetim Tebliğinin ilgili maddeleri gereğince, ekte özgeçmişleri bulunan Sedat Kurucan, Sayın Mahmut Kemal Aydın, Abdullah Tuğcu ve Şadi Çiçekçi'nin Yönetim Kurulu Üye adaylıkları ile ekte özgeçmişleri ve bağımsızlık beyanları bulunan Prof. Dr. Resul İzmirli, Ziya Burcuoğlu ve Mustafa Tansu'nun bağımsız yönetim kurulu üye adaylıkları uygun görülerek 2020 yılına ait 2021 yılında yapılacak Genel Kurul toplantısında ortakların onayına sunulmasına karar verildi. 

İhlas Gayrimenkul'ün KAP açıklaması:
Yönetim Kurulumuz tarafından;

Şirketimiz Kurumsal Yönetim Komitesi'nin tavsiye kararı ile Sermaye Piyasası Kurulu'nun (II-17.1) sayılı Kurumsal Yönetim Tebliğinin ilgili maddeleri gereğince, ekte özgeçmişleri bulunan Sayın Sedat Kurucan, Sayın Mahmut Kemal Aydın, Sayın Abdullah Tuğcu ve Sayın Şadi Çiçekçi'nin Yönetim Kurulu Üye adaylıkları ile ekte özgeçmişleri ve bağımsızlık beyanları bulunan Sayın Prof. Dr. Resul İzmirli, Sayın Ziya Burcuoğlu ve Sayın Mustafa Tansu'nun  bağımsız yönetim kurulu üye adaylıkları uygun görülerek 2020 yılına ait 2021 yılında yapılacak Genel Kurul toplantısında ortakların onayına sunulmasına,

Karar verilmiştir.

Yönetim Kurulu Üye ve Bağımsız Yönetim Kurulu Üye Adaylarının Özgeçmişleri ile Bağımsız Yönetim Kurulu Üye Adaylarının Bağımsızlık beyanları ektedir.

Üye adaylarının özgeçmişleri için tıklayın

Bağımsız beyanları için tıklayın