İhlas Holding'in SPK notu pozitif olarak revize edildi!

İhlas Holding'in SPK notu pozitif olarak revize edildi!İhlas Holding'in Kurumsal Yönetim Uygulamaları, SPK düzenlemeleri kapsamında değerlendirilerek, Şirketimizin SPK Kurumsal Yönetim İlkelerine Uyum Notu 8,05 görünümünü ise pozitif olarak revize edildi.


İhlas Holding'in Kurumsal Yönetim Uygulamaları, SPK düzenlemeleri kapsamında değerlendirilerek, Şirketimizin SPK Kurumsal Yönetim İlkelerine Uyum Notu 8,05 görünümünü ise pozitif olarak revize edildi.


Açıklama:

JCR Avrasya Derecelendirme A.Ş. tarafından yapılan derecelendirme çalışmaları neticesinde; Şirketimizin Kurumsal Yönetim Uygulamaları SPK düzenlemeleri kapsamında değerlendirilerek, Şirketimizin SPK Kurumsal Yönetim İlkelerine Uyum Notu 8,05 görünümünü ise Pozitif olarak revize edilmiştir. 


Şirketimizin dört ana bölümünden aldığı uyum notları, dönemler itibariyle aşağıdaki tabloda yer almaktadır.


İhlas Holding


Şirketimizin, Kurumsal Yönetim İlkelerine Uyum Notunun 7 eşik puanının üzerinde olması nedeniyle, İMKB Kurumsal Yönetim Endeksinde kalmaya devam edecektir. 


JCR Avrasya Derecelendirme A.Ş. nin konuya ilişkin basın açıklaması ekte yer almaktadır.


JCR Avrasya Derecelendirme A.Ş.'nin hazırlamış olduğu derecelendirme raporu Şirketimizin www.ihlas.com.tr internet adresinde kamuoyunun bilgisine sunulacaktır.Dosya için tıklayın