İhtiyaç kredisi için en düşük faiz ve taksit hangi bankada?

İhtiyaç kredisi için en düşük faiz ve taksit hangi bankada?Banka müşterilerine banka şubelerinden doğrudan başvuruda bulunmasının yanı sıra mobil bankacılık işlemleri ve internet bankacılığı üzerinde de başvuru yapılabiliyor. İhtiyaç kredisi için en düşük faiz ve taksit hangi bankada? İşte tüm merak edilenler...


Banka müşterilerine banka şubelerinden doğrudan başvuruda bulunmasının yanı sıra mobil bankacılık işlemleri ve internet bankacılığı üzerinde de başvuru şansı sunuyor. Takvim'de yer alan habere göre; bireysel krediler ihtiyaca göre farklı isimler (örn. ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi, kredi kartı) alır. Bireysel kredilerin faiz oranları ve kullandırım masrafları (örn. dosya masrafı) bankalar arası değişiyor. Başvurular, müşteri memnuniyeti gereği birçok kanaldan yapılabilmektedir. İsterseniz banka şubesinden bizzat yapabileceğiniz gibi internet şubesinden, telefon şubesinden ya da ATM' den, ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunabilirsiniz. 

30.000 TL ihtiyaç kredisi için en düşük faiz ve taksit hangi bankada?

İhtiyaç kredisi için en düşük faiz ve taksit hangi bankada?

İhtiyaç kredisi için en düşük faiz ve taksit hangi bankada?

İhtiyaç kredisi için en düşük faiz ve taksit hangi bankada?
İhtiyaç Kredisi Nedir?

İhtiyaç kredisi, bankaların acil nakite ihtiyaç duyan müşterilerine sunduğu bir hizmettir. Kişilerin, düşük tutarlı kredilerini, TL, döviz ve ya değişken faiz uygulamasıyla alabildikleri bu hizmet; tüm bankalarca en fazla 36 aya kadar taksitlendiriliyor. Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirilen kredi; Tatil, Evlilik, Eğitim, Emeklilik, Sağlık ve bazı özel dönemlerde Yılbaşı, Bayram Kredisi gibi isimler ile kullanıma sunuluyor. Rekabet içerisinde olan bankalar, ihtiyaç kredilerinde bazı özel uygulamalara gidebiliyor. Dosya masrafı istememek, kendi müşterisine özel çözüm üretmek, vade ötelemek, şubeye gitmeden 'Cep'ten halletmek, en kısa sürede işlem onaylatmak gibi cazip hizmetler, müşterilerin karar vermesinde etken olabiliyor.

İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR VE NASIL BAŞVURULUR?

18 yaşın üzerinde, aylık düzenli gelire sahip olduğunu belge ile ispatlayan herkes ihtiyaç kredisi için başvuru yapabiliyor. Başvurular, müşteri memnuniyeti gereği birçok kanal üzerimden yapılabiliyor. İsterseniz banka şubesinden bizzat yapabileceğiniz gibi internet şubesinden, telefon şubesinden ya da ATM' den, iihtiyaç kredisi için başvurabiliyorsunuz. Evrak olarak sizden istenenler; kimlik belgesi ve aylık gelir belgesi / maaş bordrosudur. Eğer serbest meslek erbabı ve ya ticari işletme sahibi iseniz, son 3 yıla ait bilanço, vergi levhası ve ticaret sicil gazetesi belgelerini de teslim almanız gerekiyor.