İlham İnan Dündar kimdir?

İlham İnan Dündar kimdir?

Torunlar GYO AVM yönetiminden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İlham İnan Dündar kimdir? İşte 2001 yılında 12 saatte 12 bin 972 kişiyle tokalaşarak ilginç rekorun sahibi olan İlham İnan Dündar...
İlham İnan Dündar kimdir?

İlham İnan Dündar, 1960 yılında Eskişehir doğumlu. 1984 yılında Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari İlimler Fakültesi Kütahya İdari Bilimler Yüksek Okulundan mezun olan İlham İnan Dündar kimdir, 1985 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadi Enstitüsü’nden İşletmecilik İhtisas Sertifikasını aldı.


Torunlar Grup bünyesinde 2007 yılında Torun AVM Yatırım Yönetim A.Ş.’de genel koordinatör olarak başladığı görevini 2008 yılından bu yana Torunlar GYO'da AVM yönetiminden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak devam ettirmektedir. Dündar bugün, Torunlar GYO'da İcra Kurulu Üyesi. 


İlham İnan Dündar, 1987-1989 yılları arasında Tekfen Holding Tefken İmalat ve Mühendislik A.Ş’de Mali İşler şefi olarak çalıştı. 


Tefken İmalat ve Mühendislik San. A.Ş., Halk Reasurans A.Ş., Veb Ofset A.Ş. şirketlerinde mali işler ve pazarlama bölümlerinde çalıştıktan sonra, 1991 yılında Şevket Demirel Holding Dempa A.Ş de Halkla İlişkiler Müdürü olarak göreve başlamış ve grup içerisinde Dempanel Orman Ürünleri A.Ş. de ve Dempa A.Ş de Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak kariyer yaşamına devam etmiştir. Dündar; 


1989-1991 yılları arasında Çukurova Holding.A.Ş. teknik muhasebe müdürü olarak,


1991-1994 yılları arasında Dempa Orman Ürünlari A.Ş’de genel müdür yardımcısı olarak,


1994-1996 yılları arasında Şevket Demirel Holding Demponel Orman Ürünleri San.ve Tic. A.Ş’de,


1996-2000 yılları arasında Diksan Örme Tekstil San.Tic A.Ş’de genel müdür olarak, 


2000-2003 yılları arasında Zafer Plaza İşletmecilik A.Ş’de genel müdür olarak, 


2006-2007 yılları arasında Jones Lang Lasalle Mülk Yönetim Hizmetleri genel müdür olarak çalıştı.İlham İnan Dündar'ın mağazacılıkta yaşanmış hikayeleri derlediği “Perakende Masallar” ve Anadolu alışveriş merkezlerini ve mağaza işletmeciliği üzerine olan “Travma” adlı yayınlanmış iki kitabı bulunuyor.


İlham İnan Dündar'dan ilginç rekor

2001 yılında Sönmez Holding şirketlerinden Sönmez Gıda Turizm San ve Tic. A.Ş. de Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür olarak görev yaptığı sırada; Bursa Zafer Plaza nın kuruluş yıldönümü dolayısı ile ekip arkadaşları ile birlikte tüm AVM ziyaretçilerini giriş kapılarında karşılayarak el sıktılar. Toplam da 40.000 ziyaretçinin elinin sıkıldığı gün İlham İnan Dündar 12 saatte 12 bin 972 ziyaretçi ile tokalaşarak ilginç bir rekora sahip oldu. 


Torunlar GYO projeleri..

Korupark

Mall of İstanbul

Torium Evleri

Torun Center

Torun TowersAziz Torun kimdir?
Torunlar GYO'nun yılın ilk yarısındaki kârı 64 milyon TL!
Torium AVM beklenenin üzerinde ilgi gördü!