İncek Ankara’nın en çok gelişen bölgelerinden biri oldu!

İncek Ankara’nın en çok gelişen bölgelerinden biri oldu! İncek Ankara’nın en çok gelişen bölgelerinden biri oldu!

Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkealan, Ankara İncek'teki değişimi anlattı...
Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkealan, İncek bölgesinin son yıllarda gelişen yapısını masaya yatırdı.

Ülkealan yaptığı değerlendirmede “İnsanlar artık şehir merkezinden kaçıyor ama yine de şehre en yakın yerlerde konumlanmak istiyor.” açıklamasında bulunan Tolga Ülkealan, şehir merkezinden kopmadan yaşamın anahtarının İncek olarak konumlandırıldığının altını çizdi. Özellikle Çankaya ve Gaziosmanpaşa’ya olan yakınlığının yanı sıra üniversitelere olan yakınlığı ile de gözde olan İncek bölgesinin önümüzdeki yıllarda da gelişimine devam edeceğini vurgulayan Ülkealan “Nezih ve yükselen kaliteli yapıları ile İncek, son zamanlarda en fazla ön plana çıkan bölgelerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Ankara’nın farklı lokasyonlarında yaşanan bu büyüme ve gelişim ilerleyen zaman dilimlerinde de devam edecek.” diye konuştu.

“İncek 15 yıldır en gelişen lokasyon”

Merkez Çankaya’dan çıktıktan sonra merkeze en yakın lokasyonun İncek olduğunu söyleyen Tolga Ülkealan “Ankara’nın farklı yerlerinde oturanlar için farklı lokasyonlarda büyüme var. Ankara’nın bir tarafı İncek’e doğru büyürken bir tarafı da Eskişehir Yolu’ndan çıkıp biraz daha Temelli’ye doğru büyüyor” dedi. İncek’in gelişmesindeki en önemli sebeplerinden birinin de okullar olduğunu kaydeden Tolga Ülkealan sözlerine şunları ekledi: “Son 10 yıl içerisinde Ankara’nın önde gelen okullarının, üniversitelerinin İncek bölgesinde kampus kurması ve okullarını buraya taşıması ile yükseliş devam etti. Okul gelince veliler de bu tarafa gelmeye başladı. İnsanlar gelmeye başladıkça sosyal alanların da sayısı arttı. Bu şekilde çark kendi kendini tamamladı. İncek 5 yılda Ankara’nın en çok gelişen bölgelerinden biri haline geldi.”

Sunset İncek başlıyor…

İncek’te inşaatı bağlayan Sunset İncek projesinin Başkent’e yenilik getireceğini de söyleyen Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkealan “ İnşaatı başlayan projemiz ile lokasyon olarak da fark yaratıyoruz. Öyle bir lokasyonda yer alıyoruz ki tüm manzaraya hâkimiz. İncek Bulvarı’ndan yukarıya doğru döndüğümüzde yeni gelişen ve gelişmeye de devam edecek olan bir lokasyon üzerinde yer alıyoruz. Şehre olan yakınlığı ve İncek semtinin en revaçta olan bölgesinde yükselen İncek Sunset sunduğu yaşam alanları ile de fark yaratıyor. 2+1, 3+1, 5+1+1 ve 6+1+1 seçenekleri ile farklı yaşam seçeneklerini aralayan projemiz, bütün daire sakinlerinin beklentilerine cevap verebilecek şekilde tasarlanacak olan, yeşil alanlar, çocuk parkı, fitness center, kapalı yüzme havuzu ve her ihtiyaca cevap verebilecek sosyal alanlar ile de fark yaratacak” dedi.