İncek BellaPais'te 300 bin TL'ye!

İncek BellaPais'te 300 bin TL'ye!


Firma: Barış İnşaat

Proje: İncek BellaPais


Ankara İncek'te Barış İnşaat tarafından hayata geçirilen İncek BellaPais projesinde fiyatlar 300 bin TL'den başlıyor. Mayıs ayında lansmanı yapılacak proje Kızılay’a yaklaşık 23 kilometre uzaklıkta yer alıyor.


İncek BellaPais projesinde inşaat yeni başladı. 36 ay sonra teslim edilmesi öngörülen  İncek BellaPais  projesinde fiyatlar 300 bin TL ile 1 milyon 500 bin TL arasında değişiyor.  Projede ödemeler kişiye özel hazırlanıyor. 

İncek BellaPais

Ankara İncek'te inşa edilen proje adını Girne manzaralı Akdeniz köyünden alıyor.  105 bin metrekare inşaat alanına 30 bin metrekare arsa alanına sahip projede göletler, yürüyüş alanları, kafeler, köy evleri, çocuk oyun alanları, değirmenler, taş yollar, köy çeşmesi, piknik alanları bulunuyor. 

İncek BellaPais

18 ayrı tipte 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçeneklerinin yer aldığı İncek BellaPais projesi  Barış İnşaat  imzasını taşıyor. İncek BellaPais projesinde dairelerin tavan yüksekliği net 3,20 metre, kapı yükseklikleri net 2,60 metre olarak tasarlanıyor. 

İncek BellaPais

Bahçelerinde limon, portakal, mandalina, incir ağaçları bulunan İncek BellaPais projesinde her blokta kapalı otopark ve sosyal tesis yer alıyor.  Projede 3 adet dikey, 2 adet yatay blok bulunuyor. 

İncek BellaPais

Toplamda 433 daireye yer verilen  İncek BellaPais projesinde kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, tenis kortu, fitness center, SPA merkezi, jimnastik salonu, yürüyüş parkuru mevcut. 

İncek BellaPais

İncek BellaPais projesine yakın eğitim kurumları Bahçeşehir Koleji, Ufuk Üniversitesi, Atılım Üniversitesi ve Bilkent Üniversitesi. Hastaneler ise Atatürk Hastanesi, Bilkent Şehir Hastanesi ve Lösev Hastanesi.

İncek BellaPais

Lokasyon olarak birçok alternatifli ulaşım olanağına sahip İncek BellaPais projesine en yakın metro istasyonu Koru durağı ve sadece 8,70 kilometre mesafede yer alıyor. 

İncek BellaPais

 
BellaPais Konutları nerede?

Kanuni Sultan Süleyman Bulvarına yaklaşık 3,90 kilometre
İncek Bulvarına yaklaşık 7,30 kilometre
Eskişehir yoluna 11,00 kilometre
Konya yoluna yaklaşık 12,00 kilometre
Kızılay’a yaklaşık 23,00 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

 

İncek BellaPais

 


Adres:  Alacaatlı Mahallesi 3630. Cadde No: 6/1 İncek/ANKARA
 


Tel: 0 312 502 8 800
Web: http://www.incekbellapais.com/
Ezgi Delibeyoğlu/Emlakkulisi.com
 


projeye sor