İnciyaka Ankara'da 0,98 faiz fırsatı!

İnciyaka Ankara'da 0,98 faiz fırsatı! İnciyaka Ankara'da 0,98 faiz fırsatı!

Ankara Mamak'ta Ender İnşaat imzası ile hayata geçirilen İnciyaka Ankara'da 120 aya kadar olan kredilerde 0,98 faiz fırsatı sunuluyor...Ender İnşaat, lüks konut projesi İnciyaka Ankara'da uzun vadede yüzde 1’in altında başlattığı faiz oranıyla yatırımcılara finansal kolaylık sağlıyor.  Ankara  Mamak’ta inşa edilen projede tapular hemen, konutlar ise Ağustos’ta teslim edilecek. 

MERKEZİNDE “AİLE” VAR

İnciyaka Ankara projesinde toplam 276 konut ve 25 ticari ünitenin yer alıyor. Projede  163 metrekare büyüklüğünde 3,5+1 ve 180 metrekare büyüklüğünde 4,5+1 daire tipleri bulunuyor. Tüm dairelerde ayrıca 10 metrekare büyüklüğünde bir yemek odasına daha yer veriliyor.

İnciyaka Ankara'yı geniş ailelerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlayan Ender İnşaat, 3,5+1 daireleri peşinde 499.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuyor. Firma, başlattığı fırsat kampanyasında 120 ay vadeye yüzde 0.98 faiz oranı uyguluyor.

KONFORLU SOSYAL YAŞAM ALANLARINA SAHİP

Kesintisiz 15 bin metrekare yeşil alana sahip projede sağlıklı bir yaşam için fitness merkezi, sauna, Fin hamamı ve açık spor alanlarının yanı sıra çocuk oyun alanları, gölet, kamelyalar, yürüyüş ve bisiklet yolları yer alıyor. 

Projede ayrıca her bir konut için planlanan kapalı otoparkın yanı sıra açık misafir otoparkına da yer veriliyor.

Web: http://www.inciyakaankara.com/