Modern City Bahçelievler'de 0,98 faiz fırsatı!

Modern City Bahçelievler'de 0,98 faiz fırsatı!


Bahçelievler’de Çobançeşme metro durağına 400 metre mesafede hayata geçirilen 105 konut ve 5 ticari ünitelik Modern City Bahçelievler Projesi'nde 0,98 faiz fırsatı ile ödemeler yapılıyor.


İstanbul Avrupa Yakası Bahçelievler Çobançeşme Mahallesi'nde Alp İnşaat ve Modacity tarafından hayata geçirilen Modern City Bahçelievler Projesi, 5 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa ediliyor. 

Aile konseptine uygun normal kat 2+1, 3+1, 4+1, bahçe teraslı 2+1, 3+1, 4+1 ve kat teraslı 2+1 daire seçeneklerinin sunulduğu Modern City Bahçelievler Projesi, modern ve ferah bir yaşamın kapılarını açıyor. Dairelerin büyüklükleri ise 104 metrekare ile 217 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Modern City Bahçelievler fiyatları ise 512 bin TL’den başlayan fiyatlarla, hemen tapu teslim avantajıyla yeni sakinlerini bekliyor. Projede yüzde 35 peşin, geri kalanı 36 ay faizsiz vade imkanı ile ödemeler yapılabiliyor. 

Farklı konut tipi ve özelliğine göre değişiklik gösteren fiyatlarla konut sahibi olmak isteyenlere 5 yıl yüzde 0.98 faiz oranıyla banka kredisi imkanı da sunuluyor. Peşin ödemelerde de yüzde 8 indirimin sunulduğu proje, aynı zamanda firma bünyesinde özel ödeme imkanları da tanıyor. Projede teslimlerin 2019 yılının Ağustos ayında yapılması planlanıyor. 

Web: http://www.moderncity.ist