Modern City Bahçelievler'de 0,99 faiz fırsatı!

Modern City Bahçelievler'de 0,99 faiz fırsatı!

Bahçelievler’de Çobançeşme Metrosu'na 400 metre mesafede yaşama geçirilen Modern City Bahçelievler Projesi, 629 bin TL’den başlayan fiyatlar ve 5 yıl yüzde 0.99 faiz fırsatıyla satışlar sürüyor...İstanbul Avrupa Yakası Bahçelievler Çobançeşme Mahallesi'nde Alp İnşaat ve Modacity imzası ile yaşama geçirilen Modern City Bahçelievler projesi, 5 bin metrekarelik arsa üzerinde yükseliyor.

Aile konseptine uygun normal kat 2 oda 1 salon, 3 oda 2 salon, 4 oda 1 salon, bahçe teraslı 2 oda 1 salon, 3 oda 2 salon, 4 oda 1 salon ve kat teraslı 2 oda 1 salon daire seçeneklerinin sunulduğu Modern City Bahçelievler Projesi, modern ve ferah bir yaşamın kapılarını açıyor. Dairelerin büyüklükleri ise 104 metrekare ile 217 metrekare arasında değişiyor.

Modern City Bahçelievler Fiyatları

Modern City Bahçelievler fiyatları ise 629 bin liradan başlayan fiyatlarla, hemen tapu teslim avantajıyla yeni sakinlerini bekliyor. Projede yüzde 35 peşin, geri kalanı 36 ay faizsiz vade imkanı da sunuluyor. Farklı konut tipi ve özelliğine göre değişiklik gösteren fiyatlarla konut sahibi olmak isteyenlere 5 yıl yüzde 0.99 faiz oranıyla banka kredisi imkanı da sunuluyor. Peşin ödemelerde de yüzde 8 indirimin sunulduğu proje, aynı zamanda firma bünyesinde özel ödeme imkanları da tanıyor.

Modern City Bahçelievler Sosyal Donatı Alanları

Konut teslimlerinin 2019 yılının Ağustos ayında yapılması öngörülen Modern City Bahçelievler Projesi’nde yer alan sosyal donatı alanları ise şu şekilde:

1.    Her daireye özel kapalı otopark alanı
2.    7/24 profesyonel güvenlik hizmeti
3.    Kontrollü araç ve yaya giriş çıkışı
4.    Elektrik kesintilerinde jeneratör desteği
5.    Yüksek hacimli su deposu
6.    Radye Jeneral temel sistemi
7.    Görüntülü interkom sistemi
8.    Kapalı devre güvenlik kamerası
9.    Yangın ve duman alarmı
10.    Lobi
11.    Resepsiyon
12.    Sauna
13.    Fin hamamı
14.    Kapalı yüzme havuzu
15.    Fitness salonu
16.    Çok amaçlı spor sahası
17.    Büyük bir kısmı yeşil alandan oluşan peyzaj
18.    Çocuk oyun alanları
19.    Kamelyalar
20.    Hobi odası
21.    Seyir terası
22.    Çok amaçlı toplantı salonu

Modern City Bahçelievler Nerede?

Modern City Bahçelievler, E-5, TEM ve Kuzey Otoyolu bağlantı yollarına yakınlığı, metro ve metrobüs ile ulaşım kolaylığı ve merkezi konumuyla dikkat çekiyor. 

Üniversiteler, iş ve alışveriş merkezleri, oteller, rezidans ve lüks konutlarla birlikte değeri her geçen gün artarak İstanbul’un en önemli gelişim merkezlerinden biri olan Bahçelievler’de, şu anda faaliyette olan Atatürk Havalimanı’na 3 km. mesafede, ayrıca yeni açılacak 3. Havalimanı’na ulaşım hizmeti verecek olan Halkalı – Kirazlı ile İkitelli – Ataköy metro hatlarına ise 400 metre uzaklıkta.

Proje çevresinde AVM, özel hastaneler ve devlet hastanelerinin yanı sıra S. Zaim, Arel, Altınbaş, Kültür ve Aydın Üniversitelerine, İSTOÇ, MASKO, İkitelli OSB, Kuyumcukent, CNR Expo ve Dünya Ticaret Merkezi ve İhracatçılar Birliği gibi büyük iş ve ticaret merkezlerine de komşu durumda.

Telefon: +90 212 324 64 44
Web sitesi: http://www.moderncity.ist

Adres: Çobançeşme Mah. Altay Sk. No:6 Bahçelievler / İstanbul