Infınıty İnşaat Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Infınıty İnşaat Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Infınıty İnşaat Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Infınıty İnşaat Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi M.A. Abdallah Soliman Abukashaf, Yousef Rızk Sbhy Alsırhe, Haıtham Y.I.Al Hartanı ve Hasan N. H Alhıttanı ortaklığında 500 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!


Infınıty İnşaat Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi 500 bin TL sermaye ile bugün M.A. Abdallah Soliman Abukashaf, Yousef Rızk Sbhy Alsırhe, Haıtham Y.I.Al Hartanı ve Hasan N. H Alhıttanı ortaklığında  kuruldu. 


Infınıty İnşaat Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi iş konusu; 1.Her türlü mal alımını satımını ithalatını ve ihracatını yapmak. 2.Her türlü insaat taahhüt isleri; konut, isyeri, ticarethaneinsaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya baskalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karsılıgı binalar yapmak. 3.Yurt içinde ve yurt dısında her türlü resmi ve özel sektöreait insaat taahhüt ve montaj isleri yapmak ve müstakil konut,is hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri insa etmek ve kiraya vermek ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.Infınıty İnşaat Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi Adres;Cumhuriyet Mah.1991.Sok. No.2/37 Esenyurt 


pus