Innovia'da 65 bin TL'ye! 60 ay sıfır faiz!

Innovia'da 65 bin TL'ye! 60 ay sıfır faiz! Innovia'da 65 bin TL'ye! 60 ay sıfır faiz!

Yeşil İnşaat'ın Beylikdüzü'nde inşa ettiği 1.5 milyar dolarlık İnnovia projesi yarın satışa çıkıyor.

Toplam 10 bin konuttan oluşan ve 5 yıl içersinde tamamlanması planlanan Innovia yarın satışa çıkıyor. 25 bin kişinin yaşayabileceği bir kent olan Innovia, Beylikdüzü'nde hayata geçiyor. 61 bin metrekarelik arsa üzerine inşa edilen Innovia 1, 19 katlı 7 bloktan oluşuyor. `Krizi fırsata dönüştürmek isteyenlerin projesi' olarak tanıtılan Innovia'da fiyatlar 65 bin TL'den başlıyor. 60 aya kadar sıfır faiz imkanı sağlanan projede, aylık taksitler ise 650 TL olarak belirlendi.

Yaklaşık 8 bin konutluk 3 etap olarak planlanan Innovia'nın ilk etabı Innovia 1 Eylül 2009'da teslim ediliyor.

Yüzde 85'i yeşil alan olarak ayrılan Innovia'da her ihtiyacı karşılayabilecek sosyal tesisi, spor olanakları, yüzme havuzu, çim ve koru alanı, koşu ve bisiklet parkuru, Innovia shop, bowling salonu, restoran ve seyir terasları yer alıyor.

Türkiye'de ilk defa online yaşam teknolojisi Innovia'da uygulanıyor. Her konutta yararlanılacak Innovia Online, Innovia içinde etkin bir iletişim ve alışveriş portalı ağı sağlıyor. Innovia Online ile yeni dostluklar ve ticari ilişkiler kuruluyor, site içi hayatı kolaylaştıracak yeniliklerden yararlanılıyor.

www.yesilinsaat.com.tr

0212 414 08 01İlgili haber

Innovia'da 650 TL taksitle!
Eski Modernist, yeni Innovia oldu!