İnstanbull Uluslararası İnşaat Mühendislik Montaj Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İnstanbull Uluslararası İnşaat Mühendislik Montaj Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!İnstanbull Uluslararası İnşaat Mühendislik Montaj Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermaye bedeli ile Pendik'te Özlem Tataroğlu ile Serhan Tataroğlu tarafından kuruldu.


İnstanbull Uluslararası İnşaat Mühendislik Montaj Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermaye bedeli ile Pendik'te Özlem Tataroğlu ile Serhan Tataroğlu tarafından kuruldu.

İnstanbull Uluslararası İnşaat Mühendislik Montaj Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi konusu: Bilumum hırdavat malzemelerinin pazarlanmasını, ithalatını, ihracatını, toptan alımını satımını yapmaktır. b. Yurt içi ve yurt dışında her türlü demir, çelik, döküm veya sarıdan mamul cıvata, somun, gijon, bağlantı elemanlarının alımı, satımı, imalatı, ithalatı, ihracatı ve ticaretini yapmak. c. Her türlü kesici takım malzemelerini almak, satmak, imalatını yapmak. Bu ürünlerin tamir ve bakımlarını yapmak, yedek parçalarını almak, satmak, ithalat ve ihracatını yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

İnstanbull Uluslararası İnşaat Mühendislik Montaj Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi adresi: Çamlık Mah.Eşref Bitlis Blv. Menekşe-2 Sit.Yolu No:39/2/1 Pendik