İntema Mutfak Fluido yüzlerce farklı renk seçeneği sunuyor!

İntema Mutfak Fluido yüzlerce farklı renk seçeneği sunuyor! İntema Mutfak Fluido yüzlerce farklı renk seçeneği sunuyor!

İntema Mutfak’ın geçtiğimiz sene tüketicilerin beğenisine sunduğu Fluido, Elle Decoration Uluslararası Tasarım Ödülleri’nde 2012 yılının “En İyi Mutfak”ı seçilerek 2013 Şubat ayında ödüle layık görülmüştü...

2012 Elle Decoration Uluslararası Tasarım Ödülleri’nde En İyi Mutfak seçilen Fluido, özel teknolojisi ile kişiye özel yüzlerce farklı renk seçeneği sunuyor. 
İntema Mutfak’ın geçtiğimiz sene tüketicilerin beğenisine sunduğu Fluido, Elle Decoration Uluslararası Tasarım Ödülleri’nde 2012 yılının “En İyi Mutfak”ı seçilerek 2013 Şubat ayında ödüle layık görülmüştü. Tasarımcı ve iç mimar Atilla Kuzu tarafından İntema Mutfak için tasarlanan Fluido kendine özgü farklı çizgileri ile tasarım dünyasından ve tasarım ürünlere meraklı kullanıcılardan tam not almayı başardı. Estetik ile kullanım kolaylığını birleştiren Fluido, parlak ve mat lake olarak özenle seçilmiş 27 renk alternatifine ek olarak, özel teknolojisi ile kişiye özel yüzlerce farklı renk seçeneği de sunarak hayalinizdeki mutfakları yaratma imkanı sunuyor. Fluido; modern, şehirli ve feminen bir model. Ayrıcalıklı bir konsept sunan Fluido, yumuşak hatları ve konforlu tasarımıyla göz kamaştırıyor. 


Fluido’nun modüler bir yapıya sahip olması mutfaklar için esnek proje imkanı sunarken, 2 farklı tip radyuslu kapak alternatifi  ile birçok farklı kompozisyon üretmeye imkan tanıyor.