İom Proje Mühendislik Ve Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

İom Proje Mühendislik Ve Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu! İom Proje Mühendislik Ve Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

İom Proje Mühendislik Ve Danışmanlık Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Cengiz Kulakoğlu ve Ahmet Bilal Baş ortaklığında kuruldu. 

İom Proje Mühendislik Ve Danışmanlık Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Cengiz Kulakoğlu ve Ahmet Bilal Baş ortaklığında kuruldu. 

İom Proje Mühendislik Ve Danışmanlık Limited Şirketi konusu:
İnşaat taahhüt ve müteahhitlik işleri yapmak, resmi ve özel inşaatlar yapmak. -Resmi ve özel kamu kurum ve kuruluşların inşaat işleri, tüneller, limanlar, fabrikalar, yollar, köprüler, bentler, barajlar, lojmanlar,idare binaları gibi yapılar, resmi kurum ve hizmet binaları, beton, asfalt, karayolu, liman binaları, iş hanları, ticari yapılar, atölyeler, imalathaneler ile her türlü toplu konut, kooperatif meskenleri, kara ve demir yolları, hava meydanları, istasyonlar, otogarlar, otoparklar,garajlar, çarşı mağaza, pazar işyeri, otel, motel, villa, pansiyon, hastane, cami, dispanser, sağlık merkezleri, ilk yardım tesisleri ve benzeri devlet yapıları gibi bayındırlık tesisleri, tatil köyleri, okul inşaatı, eğitim merkezleri, öğrenci yurtları, gölet ve iskele, turistik konaklama, uçuş pistleri, sportif ve tamamlayıcı tesisler ve petrol, doğalgazboru hatları, kanal içme suyu, su kanalları, drenaj tesisleri, sulama ve kanalizasyon işlerinin inşasını yapmak, taahhütlerde bulunmak. ve ana sözleşmesinde yazılı diğer işler...

İom Proje Mühendislik Ve Danışmanlık Limited Şirketi adres: Kartaltepe Mah.Umut Sk.No:3/1 Bakırköy 

pus