İş GYO İş Kuleleri-Kule 2'de kira sözleşmelerine ilişkin ek protokol imzaladı!

İş GYO İş Kuleleri-Kule 2'de kira sözleşmelerine ilişkin ek protokol imzaladı!İş Kuleleri, Kule 2, 2. katta yer alan; 127 metrekarelik alanda kiracı olan Maxis Girişim Sermayesi Portföy Yönetimi A.Ş. ve 292 metrekarelik alanda kiracı olan İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. ile kira sözleşmelerine ilişkin ek protokol imzalandı...


İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) İş Kuleleri-Kule 2 hakkında açıklama yaptı.

İş Kuleleri, Kule 2, 2. katta yer alan; 127 metrekarelik alanda kiracı olan Maxis Girişim Sermayesi Portföy Yönetimi A.Ş. ve 292 metrekarelik alanda kiracı olan İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. ile kira sözleşmelerine ilişkin ek protokol imzalandı. 

İş GYO'nun KAP açıklaması:
İş Kuleleri, Kule 2, 2. katta yer alan; 127 m2'lik alanda kiracı olan Maxis Girişim Sermayesi Portföy Yönetimi A.Ş. ve 292 m2'lik alanda kiracı olan İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. ile kira sözleşmelerine ilişkin ek protokol imzalanmış olup, her iki kiracının da güncel aylık m2 kira bedeli aylık ekspertiz kira değerinin üzerindedir.