İşž GYO Lykia Lodge Kapadokya Otel'i satın aldı!

İşž GYO Lykia Lodge Kapadokya Otel'i satın aldı! İşž GYO Lykia Lodge Kapadokya Otel'i satın aldı!

İşž GYO  Nevşehir Uçhisar Köyü'ndeki 28 bin 827 metrekare yüz ölçümlü arsa ve üzerinde yer alan dört yıldızlı otel ile aynı lokasyondaki 11 bin 409 metrekare yüz ölçümlü arsayı  7 milyon euroya alarak ödemesini gerçekleştirdi.İşž GYO  Nevşehir Uçhisar Köyü'ndeki 28 bin 827 metrekare yüz ölçümlü arsa ve üzerinde yer alan dört yıldızlı otel ile aynı lokasyondaki 11 bin 409 metrekare yüz ölçümlü arsayı  7 milyon euroya alarak ödemesini gerçekleştirdi.

İş GYO, kira geliri elde etmek amacıyla  Silkar Turizm Yatırım ve İşletmeleri A.şž.'den satın aldığı Lykia Lodge Kapadokya Otel'in devrindi aldı. Alınan otel dört yıldızlı, 146 oda ve 291 yatak kapasiteli.Lykia Lodge Kapadokya Otel ile aynı lokasyondaki 11 bin409 metrekare yüz ölçümlü arsanın da ödemeleri yapılarak tapu işlemleri tamamlandı ve taşınmazın mülkiyeti şirkete intikal etti.
Hüseyin BELİBAĞLI/emlakkulisi.com
YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.