29 / 06 / 2022

İşçilere ödemeler yarın yapılıyor! 2.168 lira ceplerine girecek!

İşçilere ödemeler yarın yapılıyor! 2.168 lira ceplerine girecek!

Yüzbinlerce vatandaşın heyecanla beklediği ödemeler yarın yapılacak. Kamu işçilerine verilecek olan tediye ödemeleri ile ilgili önemli detaylar netleşti. Herkesin hesabına 2.168 lira yatacak...
Kamu işçilerine yapılacak olan  en az 2.168 lira olan tediye ödemeleri yarın hesaplara geçiyor. Bu kapsamda 2022 yılında kamu çalışanlarına yapılacak ek ödemenin ilk yarısı 28 Ocak, diğer yarısı ise 29 Nisan'da kamu çalışanlarının hesaplarına yatırılacak. maden işletmelerinin yer altı işleri 23 Aralık'ta ödenecek.

Egehaber'de yer alan habere göre; Türkiye'de farklı kurumlarda çalışan taşeron işçilerin gözü ve kulağı ödeme haberlerinde. Devlete ait şirket, kurum ve belediyelerde çalışanlar için ikramiye ve ek ödeme tarihleri ​​açıklandı.

Peki, İlave tediye ödemeleri ne zaman ödenecek?Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.