03 / 07 / 2022

İŞKUR 200 personel alımı yapacak! Başvurular başladı!

İŞKUR 200 personel alımı yapacak! Başvurular başladı!

Türkiye İş Kurumu 200 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Başvuruların başladığı ilana son başvurular 3 Haziran 2022 tarihine kadar yapılabilecek. İşte tüm detaylar...İŞKUR yayınladığı duyuruda, 200 personel alımı yapacağını açıkladı. Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan duyuruda başvuru detaylarına ve pozisyon ile ilgili bilgilere yer verdi. 

Bu kapsamda Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü 111 adet Koruma ve Güvenlik Görevlisi ile 79 adet Destek Personeli olmak üzere toplamda 200 personel alacağını duyurdu.  

Personel alım ilanına başvurular bugün itibariyle başlamış olup, 6 Haziran 2022 tarihine kadar yapılabilecek. İŞKUR bünyesinde istiham edilecek olan adaylar 2020 KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle, yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın alınacak. 

 Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.