23 / 03 / 2023

İslam Memiş'ten 'Dolar 9 lira olabilir' diyenlere jet yanıt geldi! Elinde 1 dolar bile olanlar hemen bakın!

İslam Memiş'ten 'Dolar 9 lira olabilir' diyenlere jet yanıt geldi! Elinde 1 dolar bile olanlar hemen bakın!

Yaptığı isabetli tahminlerle dikkat çeken altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş'ten doların 9-10 liraya düşeceği şeklindeki açıklamalara jet yanıt geldi. Elinde 1 dolar bile olanlar hemen bakın...Yaptığı isabetli tahminlerle dikkat çeken Finans analisti İslam Memiş, gram altın için önümüzdeki haftalara işaret ederek bir yükseliş öngörüsü yaptı.

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş'in 'Dolar 9-10 liraya kadar inebilir' haberlerine karşı yorumu da yatırımcılar tarafından oldukça dikkat çekti.

İslam Memiş ten Dolar 9 lira olabilir diyenlere jet yanıt geldi! Elinde 1 dolar bile olanlar hemen bakın!

Bir televizyon programına katılan İslam Memiş, "Bundan sonraki süreçlerde Fed'in para politikasında normalleşmeye geçmeyi fiyatlama isteği var. Enflasyon verisi muhtemelen düşük gelecek. Bu kadar faiz artırımından sonra bırakın da bir miktar gerilesin." diyerek, piyasaların bunu beklediğini ama IMF ve BM'nin açıklamalarının 2023 için risk oluşturduğunu söyledi. Fed üyelerinin açıklamalarının pozitif olduğunu söyleyen İslam Memiş, dolar endeksinde 112.50 destek seviyesinin aşağı yönlü kırıldığında piyasalar biraz daha rahatlar beklentisi de olduğunu söyledi.

Yaptığı isabetli tahminlerle dikkat çeken altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş'ten doların 9-10 liraya düşeceği şeklindeki açıklamalara jet yanıt geldi. Elinde 1 dolar bile olanlar hemen bakın...
Geri Dön