19 / 08 / 2022

islam memiş dolar açıklaması

islam memiş dolar açıklaması

Dolar ve euro cephesinde piyasalarda bomba etkisi yaratan bir son dakika gelişmesi gerçekleşti. Tahminleri bir bir tutan İslam Memiş resmen açıkladı. İşte tüm merak edilenler ve Piyasa Uzmanı İslam Memiş'in çarpıcı dolar açıklaması...

Dolarda büyük tufan geliyor! Tahminleri tutan İslam Memiş'ten dolar için olay sözler! 2 ay sonra öyle şeyler olacak ki..

Yaptığı her açıklamayla gündeme oturan Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş de dolar ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. İşte İslam Memiş'in o açıklamaları...

Dolarda böylesi görülmedi! İslam Memiş açıkladı gören bir daha dönüp baktı! Bu rakamlar doları olanları şaşkına çevirdi!

Yatırımcıların gözde yatırım araçları arasında yer alan dolar kurundaki son durum merak ediliyor ve araştırılıyor.  Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş’ten son dakika dolar yorumu geldi. İşte detaylar...

İslam Memiş'ten son dakika dolar ve Euro açıklaması geldi! Her dediği çıkmıştı, yeni açıklaması titretti! Bakın ne dedi?

Piyasa kahini olarak bilinen Altın ve para piyasaları uzmanı, İslam Memiş son dakika dolar ve Euro açıklaması yaptı. Peki İslam Memiş neler söyledi? İşte altın ve para piyasaları uzmanı Memiş'in o açıklamaları...

Doları olanlar dikkat! O isimden çok kritik açıklama geldi! Elinizi çabuk tutun!

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş yatırımcıların gözdesi dolarla ilgili önemli açıklamalar yaptı. İşte İslam Memiş'in o açıklamaları...

İslam Memiş'ten çarpıcı dolar açıklaması geldi! Dolar kurunda son dakika!

Merkez Bankası'nın merakla beklenen faiz kararı sonrasında kısa bir süre daha artan dolar daha sonra gerilemeye başladı. Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş gündemden düşmeyen dolar kuruyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. İşte İslam Memiş'in o açıklamaları..

Dolarda yer yerinden oynadı, 16,40 TL'yi aştı! Dolar nereye gidiyor? İslam Memiş'ten şok eden açıklama!

Milyonlarca kişi dolar kurunda yaşanan artışı yakından izliyor. Dolar/TL'de yer yerinden oynadı, uzman isim İslam Memiş konuyla ilgili son dakika açıklamasında bulundu. İşte ayrıntılar...

Faiz indirimi sonrası İslam Memiş'ten yeni uyarı! O tarihe dikkat çekti

Ağustos ayı için son şans uyarısı yapan Piyasa Uzmanı İslam Memiş, dolar, altın, gümüş ve kripto paralarda yaşanacak değişimi müjdeledi. Yatırım araçları hakkında yükselişlerin başlayacağını söyleyen İslam Memiş, 1 Eylül tarihini işaret etti.

İslam Memiş altın ve dolar için öyle bir rakam verdi ki... O gün yer yerinden oynayacak! Duyduk duymadık demeyin

Altın piyasa uzmanı İslam Memiş altın ve dolar için rakam vererek yatırımcıları yükselişlerin olacağı o tarih için uyardı. Yer yerinden oynayacak, duyduk duymadık demeyin...

İslam Memiş: Elinde dolar olan bunu fırsat bilsin! Dolar için eylül ayı tahmini! İşte detaylar!

İslam Memiş, dolar ve gram altın konusunda yeni bir değerlendirme yaptı. İşte Memiş’in yatırım araçlarına dair söyledikleri!

İslam Memiş'ten gram altın ve dolar için flaş uyarı! 'Kesinlikle uzak durun' Eylül'de her şey değişecek!

Piyasa kahini olarak tanınan İslam Memiş, tarih vererek hem dolar hem de gram altın yatırımı konusunda kritik açıklamalar yaptı. Memiş, değerlendirmeleri sırasında 'Kesinlikle uzak durun' diyerek vatandaşı uyardı.

İslam Memiş’ten dolar 10 lira olacak açıklaması! Fırtına koptu geliyor!

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, doların 10 TL olacağı yönündeki iddialara yanıt verdi. Memiş, bu açıklamalara sert yanıtlar verirken kendi beklentisini de açıkladı. Memiş, gram altın ile ilgili de dikkat çeken yorumlarda bulundu.

İslam Memiş gram altın alacaklara son şans tanıdı! O tarihten sonra dikkat edin!

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, gram altın, dolar ve gümüş için bazı açıklamalarda bulundu. İşte Memiş’in gram altına dair söyledikleri!

Dolarınızı hiç beklemeden satın! Piyasa Kahini İslam Memiş bombayı patlattı! Elimizdeki dolarları neden satmalıyız?

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, dolarınızı satın çağrısı yaparken, vatandaşlara ve yatırımcılara yol haritası çizdi. İşte detaylar…

İslam Memiş'ten altın ve dolarla ilgili çok kritik yorum! Ne varsa satıp ona yatırdı...

İslam Memiş, altın, dolar ve FED'in faiz kararına ilişkin çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

İslam Memiş, altından dolardan çıktı! Yatırımını oraya çekti: 1'e 100 kazandırıyor

Uzman isim İslam Memiş, Amerika'nın enflasyon verisinin açıklanmasıyla ciddi toparlanmaların olduğunu belirtti. Beklentinin altında açıklanan enflasyon Amerika Merkez Bankası'nın (FED) ne kadar faiz artıracağı sorusunu getirirken, İslam Memiş doların değer kaybı yaşadığını ifade etti.

İslam Memiş 'Bu son şans' dedi, altın için tarih verdi!

Gram altın düşecek mi? Dolar kaç TL olacak? gibi soruların cevabını merak edenlere İslam Memiş, "Uyarım var" dedi yeni seviyeleri tek tek açıkladı.

Altın ve dolar tuzla buz oldu! İslam Memiş öyle bir açıklama yaptı ki... Kabusunuz olacak

Para ve altın piyasası uzmanı İslam Memiş, para ve altın piyasalarının ABD enflasyon rakamlarının açıklanmasından sonra dünyada altın ve doların değer kaybettiğini ve piyasaların çok karşışık olduğunu söyledi. Dünya genelinde altın ve dolar resmen tuzla buz oldu!

İslam Memiş doların barajını açıkladı, rakam verdi!

Ünlü para ve piyasalar uzmanı İslam Memiş, "Özellikle çarşamba günü ve sonraki süreçlerde dalgalı seyir yüksel olabilir, bu haftaya çok dikkat etmek gerekiyor" ifadelerine yer verdi.

''Gazı alanlar dolarda 40 TL'yi beklesin'' diyen İslam Memiş'ten keskin cevap! Dolar bu kadar olacak...

Altın ve piyasa uzmanı İslam Memiş, dolar için ''Gazı alanlar dolarda 40 TL'yi beklesin'' dedi ve dolardaki beklentisini açıkladı. İslam Memiş'ten keskin cevap...

islam memiş dolar açıklaması Haberi

islam memiş dolar açıklaması

Dolar ve euro cephesinde piyasalarda bomba etkisi yaratan bir son dakika gelişmesi gerçekleşti. Bir süredir dolar karşısında değer kaybeden Euro, 20 sene sonra ilk defa böylesi bir durumla karşılaştı. 

Euro/Dolar paritesi 20 sene sonra tekrar eşitlendi. Doların küresel piyasalarda bütün önemli para birimlerine karşı değerlenmesi devam ederken, euro/dolar paritesi 2002 yılından bu güne en düşük seviyeye ulaştı. ABD doları dün tüm önemli para birimlerine olduğu gibi Euro'ya karşı güç kazandı. 

Piyasa Uzmanı İslam Memiş de dolarla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Yeni atakların olacağını işaret eden İslam Memiş, doların ulaşacağı yeni seviyeyi de açıkladı. 

Peki dolar/TL'de son durum ne? Dolar yükselecek mi, düşecek mi? Doları neler bekliyor? İşte tüm merak edilenler ve Piyasa Uzmanı İslam Memiş'in çarpıcı dolar açıklaması...

20 SENE...