19 / 08 / 2022

İslam Memiş'ten son dakika dolar ve Euro açıklaması geldi! Her dediği çıkmıştı, yeni açıklaması titretti! Bakın ne dedi?

İslam Memiş'ten son dakika dolar ve Euro açıklaması geldi! Her dediği çıkmıştı, yeni açıklaması titretti! Bakın ne dedi?

Piyasa kahini olarak bilinen Altın ve para piyasaları uzmanı, İslam Memiş son dakika dolar ve Euro açıklaması yaptı. Peki İslam Memiş neler söyledi? İşte altın ve para piyasaları uzmanı Memiş'in o açıklamaları...Piyasa kahini olarak bilinen Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş yeni haftaya büyük düşüşle başlayan dolar, euro ve gram altın ile ilgili çok önemli uyarılar yaptı. 

İslam Memiş ten son dakika dolar ve Euro açıklaması geldi! Her dediği çıkmıştı, yeni açıklaması titretti! Bakın ne dedi?

Yatırımcılara son dakika dolar ve Euro açıklaması yapan İslam Memiş neler söyledi? İşte altın ve para piyasaları uzmanı Memiş'in o yatırımcıları ilgilendiren o açıklamaları...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.