16 / 08 / 2022

Dolarda büyük tufan geliyor! Tahminleri tutan İslam Memiş'ten dolar için olay sözler! 2 ay sonra öyle şeyler olacak ki..

Dolarda büyük tufan geliyor! Tahminleri tutan İslam Memiş'ten dolar için olay sözler! 2 ay sonra öyle şeyler olacak ki..

Yaptığı her açıklamayla gündeme oturan Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş de dolar ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. İşte İslam Memiş'in o açıklamaları...Dolar ve altın fiyatlarında hafta başından beri yaşanan hareketlilik bugün de sürüyor. Açıklanan resmi rakamlara göre, dolar endeksi 20 yılın zirvesinde mola verse de yurt içinde dolar/TL kuru yükselişine devam ediyor.

Dolarda büyük tufan geliyor! Tahminleri tutan İslam Memiş ten dolar için olay sözler! 2 ay sonra öyle şeyler olacak ki..

Yaptığı her açıklamayla gündeme oturan Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş de dolar ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. İşte İslam Memiş'in o açıklamaları...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.