Ispartakule Banu Evleri'nde yüzde 1 KDV ile: 195 bin TL'ye!

Ispartakule Banu Evleri'nde yüzde 1 KDV ile: 195 bin TL'ye! Ispartakule Banu Evleri'nde yüzde 1 KDV ile: 195 bin TL'ye!

Firma: Hasanoğlu İnşaat

Proje: Banu Evleri Ispartakule

Hasanoğlu İnşaat, Ispartakule Bölgesi’nin ilk ve tek kent villası konseptine sahip Ispartakule Banu Evleri'nin 1. etabını satışa sundu. Banu Evleri'nin fiyatları minimum 195 bin liradan başlıyor...
İstanbul’un yükselen değeri Ispartakule Bölgesi’nde 51 bin metrekare alan üzerine konumlanan Banu Evleri Ispartakule’nin 15 bin metrekaresi doğal park alanına ayrılıyor. Toplamda 426 konuttan oluşan ve 2 etap olarak projelendirilen  Banu Evleri Ispartakule  1. Etap’ta, 10 farklı tipte 160 daire ve 3 farklı tipte 16 adet kent villası yer alıyor. Projenin 2. etabında ise 3 farklı tipte 224 daire ve 3 farklı tipte 26 kent villasının yer alması planlanıyor. Daire büyüklüklerinin 101 ile 290 metrekare arasında değişiklik gösterdiği projede 2+1, 3+1, 4+1 konut tipinde farklı seçenekler yer alıyor. Fiyatların 195 bin TL’den başladığı projenin 1. etabında % 1 KDV avantajı sunuluyor.
Banu Evleri Ispartakule, konsepti, nitelikleri ve lokasyonu nedeniyle yatırımcılara yüksek yatırım fırsatı sunuyor. Türkiye’nin ilk sürdürebilirlik sertifikasyonuna sahip BİO İstanbul Projesi’ne komşu olan Banu Evleri Ispartakule, TEM otoyoluna 2, E-5 karayoluna 8 KM mesafede yer alıyor. 


Ispartakule bölgesinin ilk ve tek kent villalarına sahip Banu Evleri Ispartakule, zengin daire seçenekleri ile geniş ailelere ferah alanlar sağlıyor. Yeşil ve doğal dokuyla iç içe yaşamaya olanak sağlayan proje, 
Küçükçekmece Gölü’ne hakim konumu ile yaşama keyfini etkileyici bir manzara ile buluşturuyor. Proje; ticari alanlar, spor alanları, bayanlar için kapalı yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, sosyal tesisler, açık ve kapalı otoparklar ve mescit ile yüksek standartlarda yaşam kalitesi sunuyor. Yapımına 2011 yılının Aralık ayında başlanan Banu Evleri Ispartakule 1. Etap’ın konut teslimleri Mart 2014’te gerçekleştirilecek.
Telefon: 0212 669 84 90-91

Web Adresi: www.banuevleri.com.tr


projeye sor