01 / 07 / 2022

hasanoğlu inşaat

hasanoğlu inşaat

Daire fiyatlarının 260 bin TL'den başlangıç gösterdiği Banu Evleri Ispartakule projesi Hasanoğlu İnşaat imzasıyla hayata geçiriliyor...

Banu Evleri Ispartakule'de 195 bin TL'ye 2+1! Lansman Kasım'da!

Hasanoğlu İnşaat tarafından Avrupa Yakası'nın cazibe merkezlerinden Ispartakule'de inşa edilen Banu Evleri konut projesinde satışalr başladı... Projenin lansmanı ise Kasım ayında yapılacak...

Hasanoğlu İnşaat, 2. İnşaat Ekonomisi Zirvesi'ne katılıyor!

Hasanoğlu İnşaat yarın Boğaziçi Üniversitesi'nde "Kazançlı Yapılar İnşa Etme Sanatı" temasıyla gerçekleşecek olan 2. İnşaat Ekonomisi Zirvesi'ne katılıyor. 

Hasanoğlu İnşaat, MÜSİAD Vizyoner'17 Sektörler Zirvesi'ne katılacak!

11-12 Ekim'de WOW Convetion Center'de gerçekleşecek olan MÜSİAD Vizyoner'17 Sektörler Zirvesi'ne Hasanoğlu İnşaat da katılacak..

Hasanoğlu İnşaat'ın PR ajansı Feveran İletişim oldu!

İnşaat sektöründe 25 yıla yakın bir süredir yenilikçi projelere imza atan Hasanoğlu İnşaat, stratejik iletişim danışmanlığı konusunda Feveran İletişim ile anlaştı.

Hasanoğlu İnşaat'tan GYODER kampanyasına destek!

1-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak "Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye" kampanyası kapsamında HASANOĞLU İNŞAAT; BANUEVLERİ ISPARTAKULE 2 ve BANUEVLERİ ISPARTAKULE 3 projeleri ile kampanyaya destek oluyor.

Bilal Başıbüyük: Ispartakule'nin en büyük sıkıntısı kamu yatırımı yok!

Emlakkulisi.com ev sahipliğinde gerçekleşen 8. Konutta Satış ve Pazarlama Buluşmaları kapsamında konuşan Hasanoğlu İnşaat Pazarlama ve Satış Müdür Yardımcısı Bilal Başıbüyük; Ispartakule'nin son durumundan ve kamu yatırımlarından bahsetti...

Banu Evleri Ispartakule'de 2+1'ler 271 bin TL! 36 ay sıfır faiz!

Hasanoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Banu Evleri Ispartakule projesinde 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor. 36 ay sıfır faiz ile 2 oda 1 salon daireler 271 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor...

Ispartakule Banu Evleri projesinde 230 bin TL'ye 2+1!

Firma bünyesinde 36 aya kadar vadelendirme yapılan Banu Evleri Ispartakule projesi İstanbul Avrupa yakası Ispartakule bölgesinde inşa ediliyor. Projede yer alan dairelerin satışlarına devam ediliyor...

Lal Katlı Evler'de daire teslimleri devam ediyor

Hasanoğlu İnşaat, Bahçeşehir'de Katlı Ev ve Villalardan oluşan 103 bin metrekare üzerinde inşa ettiği Banu Evleri'nin son etabı olan Lal Katlı Evler`de daire teslimlerine devam ediyor.

Ispartakule Banu Evleri'nde yüzde 1 KDV ile: 195 bin TL'ye!

Hasanoğlu İnşaat, Ispartakule Bölgesi’nin ilk ve tek kent villası konseptine sahip Ispartakule Banu Evleri'nin 1. etabını satışa sundu. Banu Evleri'nin fiyatları minimum 195 bin liradan başlıyor...

Ispartakule Banu Konutları'nda 270 bin TL'ye 3+1!

Teslimlerin Mart 2014 tarihinde gerçekleştiği Banu Evleri Ispartakule projesinde dairelerin fiyatları 195 bin TL'den başlayıp, 330 bin TL'ye kadar yükseliyor...

Hasanoğlu İnşaat 20 .yılını kutluyor!

İnşaat sektörünün öncü şirketlerinden Hasanoğlu İnşaat 20. kuruluş yılını kutluyor

Hasanoğlu Banu Evleri projesinin havadan görüntüleri!

Hasanoğlu İnşaat projesi Banu Evleri'ni www.havadanemlakvideo.com ekibi görüntüledi...

Hasanoğlu İnşaat Ispartakule Banu Evleri'nde 195 bin TL'ye 2+1!

Ispartakule'de hayata geçirilen Banu Evleri projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipleri yer alıyor. Banu Evleri'nde daireler 195 bin TL ile 330 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor...

Özreçber Ve Hasanoğlu İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özreçber Ve Hasanoğlu İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy’de  200 bin TL sermaye bedeli ile Hasan Reçber ve İbrahim Turgut tarafından kuruldu.

Hasanoğlu İnşaat Beykoz projesi için ön talep topluyor!

Hasanoğlu Şirketler Grubu, HSN Kentsel Dönüşüm markasıyla şehir merkezlerine yakın konumlarda inşa etmeyi planladığı nitelikli konutlar için ilk projesini 400 milyon TL proje yatırım bedeli ile Beykoz’da hayata geçirecek. Proje için ön talep toplanmaya başlandı.

Hasanoğlu İnşaat Beykoz projesi geliyor! Yeni proje!

Hasanoğlu Şirketler Grubu’nun iştirak firması HSN Kentsel Dönüşüm, arsa yatırımları ve proje geliştirme çalışmalarında düğmeye bastı. Firmanın hayata geçirmeyi planladığı ilk proje İstanbul’un parlayan yıldızı Beykoz’da inşa edilecek...

Esin Moralıoğlu inşaatçılığı bırakıp turizmci oldu!

Eski manken Esin Moralıoğlu inşaatçılığı bırakıp turizmciliğe soyundu. Moralıoğlu, Güney Amerika’ya turlar düzenlemeye başladı.

Hasanoğlu İnşaat'tan 4 yeni proje geliyor!

Hasanoğlu Şirketler Grubu, Banu Evleri Ispartakule 2 projesinin anahtar teslimlerine başlarken 2019 yılında da dört farklı projeyi hayata geçirecek. 

Haluk Hasanoğlu: 2019 gayrimenkulde yatırım yılı olacak!

Hasanoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Hasanoğlu, inşaat ve gayrimenkul sektörüne ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Hasanoğlu, 2019'un sektör açısından yatırım yılı olacağını söyledi.

Hasanoğlu İnşaat’ın Türkiye için kazanç vakti kampanya stokları tükendi!

Hasanoğlu İnşaat 2 projesi ile destek verdiği ‘Türkiye için kazanç vakti’ kampanyasına dahil olan tüm dairelerini sattı.

Hasanoğlu İnşaat’tan Türkiye için kazanç vakti kampanyasına destek!

Hasanoğlu İnşaat, BANU EVLERİ Ispartakule 2 ve BANU EVLERİ Ispartakule 3 projeleri ile konutta başlatılan Türkiye için kazanç vakti kampanyasına katılıyor.

Bilal Başıbüyük, Hasanoğlu İnşaat Satış ve Pazarlama Müdürü oldu!

Bilal Başıbüyük, Hasanoğlu İnşaat Satış ve Pazarlama Müdürü oldu. Başıbüyük, önümüzdeki süreçte şirketin hedefleri doğrultusunda satış ve pazarlama stratejileri geliştirilmesine ilişkin çalışmalara öncülük edecek...

Hasanoğlu İnşaat uygun metrekare fiyatlarıyla yatırımcısının yanında! 

Hasanoğlu İnşaat ise Banu Evleri Ispartakule 2 ve Banu Evleri Ispartakule 3 projelerinde 2018 yılı konut metrekare ortalamasından daha uygun metrekare fiyatlarıyla her zaman olduğu gibi yine yatırımcısının yanında yer alıyor.

Hasanoğlu İnşaat dev indirim kampanyasını uzattı!

Hasanoğlu İnşaat, tüm peşin ve konut kredili satışlarda yüzde 20 indirim ve yüzde 5 peşinat kampanyasını 15 gün daha uzattı. 

Hasanoğlu İnşaat'tan yüzde 20 indirim kampanyasına destek!

Hasanoğlu İnşaat, BANU EVLERİ Ispartakule 2 ve BANU EVLERİ Ispartakule 3 projeleri ile 15 Mayıs-15 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olacak kampayaya destek verecek. 

Hasanoğlu İnşaat, Kandilli'deki yurt binasını tamamladı!

Hasanoğlu İnşaat, yapımına 2016 yılında başladığı Boğaziçi Üniversitesi Kandilli yurt binasının inşaatını tamamladı.

hasanoğlu inşaat Haberi

hasanoğlu inşaat

Toplam 160 adet daire ve 16 adet villadan meydana gelen Banu Evleri Ispartakule, Hasanoğlu İnşaat projesi olarak yaşama geçiriliyor.

2 etaptan oluşan Ispartakule Banu Evleri, İstanbul Avrupa yakası Bahçeşehir Ispartakule'de yükseliyor.

15 bin metrekaresinin doğal park için ayrıldığı Banu Ispartakule Evleri'nde dairelerin teslimlerinin Mart 2014'te yapılması planlanıyor.

Satış sürecine devam edilen Hasanoğlu Banu Evleri Ispartakule, 51 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

Dairelerin 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak dizayn edildiği Hasanoğlu İnşaat Banu Evleri'nde daire sahibi olmak için yüzde 25 peşinat veriliyor. Kalan tutar 36 ay taksitlendiriliyor.

Hasanoğlu İnşaat Banu Evleri Ispartakule'de; 115 metrekare 2+1'ler 260 bin TL'den, 123 metrekare 2+1'ler 230 bin TL'den, 153 metrekare 3+1'ler 290 bin TL'den, 150 metrekare 3+1'ler 330 bin TL'den, 173 metrekare 4+1'ler 360 bin...