Hasanoğlu İnşaat Beykoz projesi geliyor! Yeni proje!

Hasanoğlu İnşaat Beykoz projesi geliyor! Yeni proje! Hasanoğlu İnşaat Beykoz projesi geliyor! Yeni proje!

Hasanoğlu Şirketler Grubu’nun iştirak firması HSN Kentsel Dönüşüm, arsa yatırımları ve proje geliştirme çalışmalarında düğmeye bastı. Firmanın hayata geçirmeyi planladığı ilk proje İstanbul’un parlayan yıldızı Beykoz’da inşa edilecek...İnşaat sektöründe 28 yıllık tecrübesiyle yenilikçi projelere imza atan Hasanoğlu Şirketler Grubu iştirak firması HSN Kentsel Dönüşüm yeni yatırımlarını Beykoz’da hayata geçirecek. 

Şirket, bölgedeki arsa yatırımları ve proje geliştirme çalışmalarını başlattı. Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Hasanoğlu Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Haluk Hasanoğlu, "Hasanoğlu Şirketler Grubu olarak kuruluşumuzdan bugüne kadar 2 milyar TL yatırım ile 1 milyon metrekareyi aşkın inşaat alanına ulaştık. Grup şirketimiz HSN Kentsel Dönüşüm ile İstanbul’un gözde semti Beykoz’da arsa yatırımlarına başlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Grup şirketimiz ile birlikte sektörümüzün canlandığı bu dönemde yeni projelerimizi hayata geçirecek olmanın heyecanı içerisindeyiz" diye konuştu. 

İstanbul’un parlayan yıldızı Beykoz’da yükselecek

HSN Kentsel Dönüşüm’ün Beykoz’da inşa edeceği projede iki etap bulunacak. Projenin ilk etabı 35 bin metrekare arsa üzerinde, 75 bin metrekare, ikinci etabı ise 13 bin metrekare arsa üzerinde 30 bin metrekare inşaat alanına sahip olacak. 

İstanbul’un en önemli ulaşım ağının merkezinde yükselecek olan proje, Avrupa Otoyolu’na 4 kilometre, Kuzey Marmara Otoyolu’na 10 kilometre, Beykoz Sahili’ne 3 kilometre mesafede konumlanacak. 

Aile konseptinde tasarlanan 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve dubleks konutlar, Boğaz ve doğa manzarasıyla yatırımcısına şehrin içinde aynı zamanda şehirden uzak bir yaşam sunacak. 

Hasanoğlu Holding'ten Bahçeşehir'e 4 yeni proje geliyor!