05 / 02 / 2023

İsra Holding'in AVM ve turizm projeleri bakanlara tanıtıldı!

İsra Holding'in AVM ve turizm projeleri bakanlara tanıtıldı!

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği üyesi olan İsra Holding’in alışveriş merkezi ve turizm projelerini tanıttı.Yeni projeler için düğmeye basan Anadolu Aslanları İşadamları Derneği’nin (ASKON) gerçekleştirilen 12. Olağan Genel Kurulu sürecinde sponsor firmalar projelerini tanıtmak ve yeni iş birliklerine imza atmak için Çırağan Sarayı fuaye alanında stant açtı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onur konuğu olarak katılım sağladığı etkinlikte Anadolu Aslanları İşadamları Derneği üyesi ve aynı zamanda etkinliğin ana sponsoru olan İsra Holding’in AVM ve turizm projeleri bakanlar ve iş insanlarından yoğun ilgi gördü. 

İsra Holding in AVM ve turizm projeleri bakanlara tanıtıldı!

BİZİM EN BÜYÜK AMACIMIZ ÜLKE EKONOMİSİNE KATKI SAĞLAMAK

İsra Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahim Tavlı; standı ziyaret eden Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati,  AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, eski bakanlar Veysel Eroğlu, Fatma Betül Sayan Kaya ve iş insanlarına Alışveriş Merkezi ve turizm projelerinin tüm detaylarını anlattı. Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi sürecinde yatırımlarına hiç ara vermeden devam ettiklerini kaydeden Abdurrahim Tavlı, “Dün olduğu gibi bugün de en büyük amacımız ülke ekonomisine katkı sağlamak ve inşaat sektörünün çarklarının durmadan dönmesini sağlayarak istihdam oluşturmaktır. V Mall İstanbul ve V Orman Resort projeleri ile ülkemizin iki önemli gelir kaynağı olan turizm ve gayrimenkul alanında projeler geliştiriyoruz. V Mall İstanbul projemiz İstanbul’un en gözde yerlerinden biri olan Başakşehir’in parlayan yıldızı olacak bir alışveriş ve yaşam merkezidir. V Orman Resort projemiz ise Bolu’nun Mudurnu ilçesinde tarihe bekçilik yapan ormanın kalbinde, doğayla iç içe; otel, ikiz villa ve apart dairelerden oluşan ‘Doğal Yaşam Merkezi’ olarak konumlanmaktadır. Bizler bundan sonraki süreçte de ülkemizin dinamiklerine ve yöneticilerimize güvenerek yatırımlarımıza tüm hızıyla devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

İsra Holding in AVM ve turizm projeleri bakanlara tanıtıldı!

Gerçekleştirilen ziyaret sonrası bakanlar ve Binali Yıldırım’a günün anısına İsra Holding yetkililerince Ay Yıldızlı plaket verildi.
 
Geri Dön