İstanbul Lounge Eroğlu Halkalı'da 170 TL'ye! Yaşam başladı!

İstanbul Lounge Eroğlu Halkalı'da 170 TL'ye! Yaşam başladı!


Firma: Eroğlu Yapı

Proje: İstanbul Lounge


Halkalı’da Eroğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen ve ana arterlere yakın konumuyla dikkat çeken İstanbul Lounge’ın sakinleri Ekim sonu itibariyle anahtarlarını alarak evlerine kavuşmanın heyecanını yaşıyor.Eroğlu Gayrimenkul’ün merakla beklenen konut projesinde heyecan dorukta… İstanbul Lounge sakinleri Ekim sonu itibariyle yeni evlerine kavuşmanın coşkusunu yaşıyor. 


Sakinlerine ayrıcalıklı bir yaşam sunan İstanbul Lounge’da daire teslimleri D bloklardan başladı. Yeni yılı yeni evlerinde karşılamanın konforunu yaşayacak olan İstanbul Lounge’ın D blok sakinleri anahtarlarını teslim alırken, teslimat sırayla; C, B, A ve E bloklarla devam edecek. Dairelerin teslimatı yaklaşık 4 ile 6 hafta içinde tamamlanacak. 

İstanbul Lounge Halkalı fiyatları 170 bin TL'den başlıyor. 1+1 daireler 170 bin TL, 2+1 daireler 350 bin TL, 3+1 daireler 409 bin TL'den başlıyor. 4+1 dairelerin satışı tamamlandı.

Açık havuz, kapalı havuz, çocuk havuzu, koşu ve yürüyüş yolları, bisiklet parkuru, cafe, farklı yaşlara yönelik oyun parkları, tenis kortu, basketbol sahası, mini futbol sahası, çocuk klübü, açıkhava tiyatrosu gibi sosyal alanları ve mimarisiyle farklı bir konsepte sahip olan İstanbul Lounge, Küçükçekmece Gölü’ne ve yapım aşamasında olan  Marmaray  Metrosuna yakınlığı ile de dikkat çekiyor.


İstanbul Lounge Eroğlu Halkalı


Büyüklükleri 59 - 227 metrekare arasında değişen 1+1’den 4+1’e kadar 792 adet daire bulunan projede sınırlı sayıda çok özel dubleks 4+1’ler de sahiplerini bekliyor. Bölgede yer alan yüksek blokların aksine insan ölçeğindeki boyutlarıyla, yaşayanlara gökyüzünün mavisini görme imkânı sağlayan mimarinin yanı sıra bazı evlerde göl manzarası bulunuyor.


Teslime Özel Faiz Kampanyası


Eroğlu Gayrimenkul’ün teslime özel kampanyasında, yüzde 0.64 faiz oranı ile 60 ay taksit veya aylık yüzde 0.74 faiz oranı ile 120 ay taksit seçeneği ile Banka Konut Kredisi imkanı sunuluyor. Sektör ortalamalarına kıyasla çok avantajlı koşullarda ev sahibi olmayı mümkün kılan bu ödeme sistemine ek olarak; Eroğlu Finansal Ödeme Sistemi ile yüzde 20 peşinat ve 24 ay vade farksız eşit taksitli ödeme fırsatı da veriliyor. İstanbul Lounge Projesi için  “Her şey Dahil Fiyatlar”  kampanyası da kısa bir süreliğine devam edecek olup; böylece hemen teslimli dairelerde KDV, tapu masrafları, alt yapı bedelleri, abonmanlık, sayaç, cins tashihi harcı ve iskan harç bedelleri ayrıca ödenmeyecek.  444 37 97

www.eroglu.com


projeye sor