İstanbul Vakıflar Küplücede eğitim tesisi yaptıracak!

İstanbul Vakıflar Küplücede eğitim tesisi yaptıracak!

İstanbul Vakıflar 2. Bölge Müdürlüğü Üsküdar Küplüce’deki 14 bin 344 metrekarelik tarlayı yapım karşılığı kiralamak üzere ihale düzenledi. Taşınmaz üzerine özel eğitim tesisi kurulması


İstanbul Vakıflar 2. Bölge Müdürlüğü Üsküdar Küplüce’deki 14 bin 344 metrekarelik tarlayı yapım karşılığı kiralamak üzere ihale düzenledi. Üzerine özel eğitim tesisi kurulması istenen taşınmaz, 35 yıllığına kiraya verilecek. Tahmini bedeli 9 milyon 703 bin 986 TL olarak belirlenen tarlanın geçici teminatı 291 bin 119 TL olarak tayin edildi. İhale 8 Kasım 2010 tarihinde gerçekleştirilecek.
Hüseyin BELİBAĞLI/emlakkulisi.com

YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

Basında yer alan diğer haberler:

İstanbul Vakıflar Küplüce’de eğitim tesisi yaptıracak!
İstanbul Vakıflar 2. Bölge Müdürlüğü Üsküdar Küplüce’dek i 14 bin 344 metrekarelik tarlanın üzerine özel eğitim tesisi yaptırmak üzere hareket geçti. Bu amaçla ihale düzenleyen İstanbul Vakıflar,üzerine özel eğitim tesisi kurulması nı iste diği taşınmaz ı, bu tesisi karşılığında 35 yıllığına kiraya verecek. Tahmini bedeli 9 milyon 703 bin 986 TL olarak belirlenen tarlanın geçici teminatı 291 bin 119 TL olarak tayin edildi. İhale 8 Kasım 2010 tarihinde gerçekleştirilecek.