İşte dünyadaki satılık 5 ada!

İşte dünyadaki satılık 5 ada! İşte dünyadaki satılık 5 ada!

Şehrin gürültüsünden yorulan ve artık yaşantısını huzurlu ve sessiz bir yerlerde geçirmek isteyenler ada satın alıyor. Hürriyet Gazetesi tarafından yayınlanan habere göre; huzurlu ve sessiz bir yerde yaşamak isteyenler, kendilerine ada satın alıyor. Ada fiyatları 600 bin dolar ile 15 milyon dolar arasında değişiyor. İşte 5 farklı adanın fiyatları...

 

 

Spectacle Island3.6 hektar büyükküğündeki Spectacle Island, Kanada'nın Mahone körfezinde sakin sularda ve kendi kumsalları var. Ada 909 bin 90 dolara satılıyor. 


Lobster Island Bahama'daki Lobster Island 5 milyon dolara satılıyor. Lobster Island'daki deniz evinde balıklarla birlikte yüzülebilen tuzlu su havuzu bulunuyor. Ayrıca adanın helikopter pisti de bulunuyor. 

 

Isca Islandİtalyanın Amalfi kıyılarındaki Isca Island'ın fiyatı belirtilmemiş. Tustik bir ada olaan Isca Island'ın villası ve küçük yapılarıyla açık bir mutfağı bulunuyor. 

 

Agios Thomas Island Yunanistan'daki Agios Thomas Island, 15 milyon dolara satılıyor. Agios Thomas Island,  Atina'dan deniz taksi ile 45 dakika mesafede yer alıyor. Yunanistan'ın Saronic körfezinde yer alan adanın imar izni var. 

 

Florida ABD'nin Florida eyaletindeki bir ada ise 650 bin dolara satılıyor. Kimsenin yaşamadığı ada 4 hektar büyüklüğe sahip.