İSTİM Tuzla projesinde teslimler başlıyor!

 İSTİM Tuzla projesinde teslimler başlıyor!Yatırımcı ve işletmecisine kazanç vadeden Türkiye’nin en modern sanayi ve ticaret merkezleri arasında yer alan İSTİM Tuzla projesinde teslimler başlıyor.


İstanbul’un Anadolu’ya açılan kapısı Tuzla’da yeni ticaret, sanayi ve lojistik merkezi olarak hayata geçirilen İSTİM Tuzla; statik yapısı, büyüklüğü ve model proje özelliği ile ofis, sanayi ve lojisitik faaliyetlerine yeni bir anlayış getirdi.

İSTİM Tuzla, Betacons (Betatrans A.Ş), Kadimyapı A.Ş (Çavuşoğlu Yemenler A.Ş, Mostar Yapı Ltd.Şti.) Ortaklığında bölgenin lojistik, üretim ve depolama ihtiyaçları doğrultusunda hayata geçirildi.

Mega kent İstanbul’un sanayi ve ticaretinde öncü firmaların kümelendiği İstanbul Tuzla’da ofis, sanayi ve ticaret kompleksi olarak dikkat çeken proje; ileri teknolojisi, yüksek enerji altyapısı, her sektöre uygun ağır yük taşıma kapasitesi, kat yükseklikleri ve ergonomisi ile firmaların gelişimini destekleyen özellikler taşıyor.

 İSTİM Tuzla projesinde teslimler başlıyor!

OFİSLER 700 BİN TL’DEN, DÜKKANLAR 950 BİN TL’DEN BAŞLIYOR

Toplamda 777 adet ofis ve dükkanın bulunduğu İSTİM Tuzla projesinde ofislerin büyüklükleri 87 ila 100 metrekare, dükkanların ise 100 ila 300 metrekare arasında değişiyor.

Yatırımcılardan büyük talep gören projede ofisleri 700 bin liradan, dükkanları ise 950 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılara sunan Ortak Girişim, alıcılara ayrıca yüzde 25 peşinata 36 ay sıfır faiz avantajı da sunuyor.

BÖLGENİN EN KOLAY ULAŞILABİLİR PROJESİ

Yatırımcılarının gözde noktaları arasında bulunan ve E5 Karayoluna 400 metre cephesi olan İSTİM Tuzla, lokasyonuyla da dikkat çekiyor.

İSTİM Tuzla projesi, sahile ve marinaya 5 kilometre, Pendik Ro-Ro Limanı’na 10 kilometre, Eskihisar-Topçular iskelesine 12 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 20 kilometre mesafede yükseliyor.

Tel: 0 216 446 44 40 - 41
Web: http://www.istimtuzla.com/