İstinye Qent Konutları 'nda 1 milyon 98 bin dolara!

İstinye Qent Konutları 'nda 1 milyon 98 bin dolara! İstinye Qent Konutları 'nda 1 milyon 98 bin dolara!

Firma: Toya Yapı-Dilek Gayrimenkul

Proje: Qent İstinye

İstinye Qent Konutları 'nda fiyatlar 1 milyon 98 bin dolardan başlangıç gösteriyor, Aralık ayında sahiplerine teslim edilecek olan projede 120 metrekare ile 400 metrekare arasında değişen konutlar bulunuyor...
Qent İstinye projesi İstanbul Avrupa Yakası İstinye 'de inşa ediliyor. Projede yer alan konutların satışları devam ediyor.


Dilek Gayrimenkul ve Toya Yapı ortak girişimi ile inşa edilen İstinye Qent Konutları 'nda 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut alternatifleri bulunuyor.


3 bin 70 metrekarelik arsa alanı üzerine yayılan  Qent İstinye  'nin anahtar teslimlerinin Aralık 2013 'te gerçekleştirilmesi planlanıyor.


İstinye Qent Konutları 'nda fiyatlar 1 milyon 98 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Projeden banka kredisi imkanı ile konut sahibi olunabiliyor.


120 metrekare ile 400 metrekare arasında değişen alanlara sahip konutların yer aldığı Qent İstinye Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne ve Boğaziçi Köprüsü'ne yakın konumda bulunuyor.


İstinye Qent Konutları 'nın sosyal donatı alanları arasında; yüzme havuzu, fitness salonu, misafir otoparkı, sauna ve kapalı otopark bulunuyor.


Telefon: 0212 229 66 77

Web Adresi: www.qentistinye.com

Ceren YÖRÜK/Emlakkulisi.com
projeye sor