25 / 05 / 2022

İzmir Coordinat Bornova'da 184 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

İzmir Coordinat Bornova'da 184 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

İzmirli DRC Grup'un Bornova Ağaçlıyol'da hayata geçirdiği Coordinat Bornova'da 500 konut bulunuyor. 2 bin 150 metrekare sosyal yaşam alanı bulunan projede fiyatlar 184 bin TL'den başlıyor.Türkiye'nin ilk ve tek aidatsız konut projesi olan Coordinat Bornova, yatırımcı ve öğrencilerin büyük ilgisiyle karşılaştı. İzmirli DRC Grup'un Bornova Ağaçlıyol'da yapımına başladığı proje, geniş sosyal olanakları ve mimari özellikleriyle dikkat çekiyor. 


DRC Grup Ortaklarından Onur Durmuş, Coordinat Bornova içinde hizmet verecek ticari alanlardan edilen gelir sayesinde yatırımcıların aidat ödemeyeceklerini söyledi. 


Projede konutların yanı sıra; 2 bin 150 metrekare sosyal yaşam alanı bulunacağını belirten Durmuş, metroya yalnızca 150 metre yakınlıkta bulunan Coordinat Bornova'nın, Yaşar Üniversitesi ve Ege Üniversitesi'ne yürüme mesafesinde olduğunu kaydetti. 


İnşaattaki yeni markalarının 'Coordinat' olduğunu kaydeden Onur Durmuş, Coordinat ile ilgili tüm gelişmelerin www.coordinat.xyz sitesinden takip edilebileceğini ifade ederek; "Xyz harfleri Coordinatları temsil ettiği gibi aynı zamanda x, y, z kuşaklarına gönderme yapıyor. Proje bu kuşakları bir noktada birleştiren özelliklerine göre anlayış geliştiren uyum içerisinde yaşam alanına olanak sağlayan yeni nesil bir yaşam alanı oluşturuyor. Projede 1+0 daireler 184 bin TL, 1+1 daireler 285 bin TL, 2+1 daireler de 462 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor" diye konuştu. 


www.coordinat.xyz


Yeni EkonomiHaber Ege Haber Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


DRC Grup'un Bornova'da hayata geçirdiği proje, geniş sosyal olanakları ve mimari özellikleriyle dikkat çekiyor.Projede 1 + 0, 1 + 1 ve 2 + 1'lerden oluşan toplam 500 konut ve 2 bin 350 metrekare dükkan alanı olacağını belirten DRC Grup Ortaklarından Onur Durmuş, Coordinat Bornova içinde hizmet verecek ticari alanlardan edilen gelir sayesinde yatırımcıların aidat ödemeyeceklerini söyledi.


Projede konutların yanı sıra; 2 bin 150 metrekare sosyal yaşam alanı bulunacağını belirten Durmuş, metroya yalnızca 150 metre yakınlıkta bulunan Coordinat Bornova'nın, Yaşar Üniversitesi ve Ege Üniversitesi'ne yürüme mesafesinde olduğunu kaydetti.


Onur Durmuş, Coordinat ile ilgili tüm gelişmelerin www.coordinat.xyz sitesinden takip edilebileceğini ifade ederek; “Xyz harfleri Coordinatları temsil ettiği gibi aynı zamanda x, y, z kuşaklarına gönderme yapıyor. Proje bu kuşakları bir noktada birleştiren özelliklerine göre anlayış geliştiren uyum içerisinde yaşam alanına olanak sağlayan yeni nesil bir yaşam alanı oluşturuyor. Projede 1 + 0 daireler 184 bin TL, 1 + 1 daireler 285 bin TL, 2 + 1 daireler de 462 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor” diye konuştu.


KONUTLAR FULL EŞYALI OLACAK...


Coordinat Bornova'nın, Mart 2018'de sahiplerine teslim edileceğini belirten firma ortaklarından Caner Tan da, yatırımcılara özel olarak yılın 12 ayı, her yıl % 7 net kira artışı ile 5 yıllık kira garantisi verdiklerini söyledi.


Coordinat Bornova'da bir insanın ihtiyacı olan tüm etkinlikleri tek çatı altında sunmaya çalıştıklarını belirten Tan sözlerine şöyle devam etti: “8'er katlı iki blok olan proje bünyesinde 2 katlı yer altı otoparkı, lobi, çalışma alanı ve kütüphane, cafe, bar ve lounge alanı, kahvaltı ve yemek salonu, mutfak, oyun alanı, play station odası, karaoke odası, parti odası, market, yüzme havuzu, sauna, jakuzi, fitness salonu, atölyeler, sinema, kuaför, kuru temizleme, çamaşırhane ve konferans salonu yer alacak. Sessiz kütüphane ders alanımız var. Sakin bir ortamda veya home ofis çalışmak isteyenler burayı kullanacak. Sloganımız ise, 'Burada yabancı yok, henüz tanışmadıklarınız var' Bünyesinde bir de konferans salonu da olacak. İçeride havuz ve peyzaj alanı var. Konutlar full eşyalı; konut sahipleri, bavullarını alıp evlerine taşınabilecek. Haftanın bir çok gününü sıkılmadan geçirebileceğiniz sosyal donatılar olacak. Özel bir yaşam alanı oluşturduk.  İnşaata Haziran ayında başlayacağız.Mart 2018'de evleri teslim etmeyi planlıyoruz”


Ege Haber Haber Posta Ege Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


DRC Grup'un, Bornova Ağaçlıyol'da yapımına başladığı Coordinat Bornova, geniş sosyal olanakları ve mimari özellikleriyle dikkat çekiyor. Projede toplam 500 konut ve 2 bin 350 metrekare dükkan alanı olacağını belirten DRC Grup ortaklarından Onur Durmuş, ticari alanlardan edilen gelir sayesinde yatırımcıların aidat ödemeyeceklerini söyledi. Bir diğer ortak Caner Tan da 2 bin 150 metrekare sosyal yaşam alanı bulunacak projede evleri Mart 2018 de teslim etmeyi planladıklarını kaydetti. 


Posta Ege