01 / 07 / 2022

drc grup bornova projeleri

drc grup bornova projeleri

İzmirli DRC Grup'un Bornova Ağaçlıyol'da hayata geçirdiği Coordinat Bornova'da 500 konut bulunuyor. 2 bin 150 metrekare sosyal yaşam alanı bulunan projede fiyatlar 184 bin TL'den başlıyor.

Coordinat Bornova'da 5 yıl kira garantisi!

DRC Grup tarafından İzmir Bornova Ağaçlıyol’da inşa edilen ve Türkiye’nin tek aidatsız sitesi Coordinat Bornova, 5 yıl kira garantisi sistemiyle yatırımcıların gözdesi haline geldi.

Coordinat Bornova'da yaşam 6 ay sonra başlıyor!

DRC Grup imzasıyla hayata geçirilen Coordinat Bornova projesinde yaiam 6 ay sonra başlayacak. Coordinat Bornova’da, 11 aylık sürede satışların yaklaşık yüzde 85’i tamamlandı.

İzmir’e 10 yıl boyunca ciddi konut talebi bekliyoruz!

DRC Grup ortaklarından Onur Durmuş, İzmir'den konut alanların karlı çıkacağını ifade etti. 10 yıl boyunca İzmir'e ciddi konut talebi beklediklerini söyleyen Durmuş kentsel dönüşümün de gerekli olduğuna dikkat çekti. 

DRC Coordinat Bornova fiyat listesi!

DRC Coordinat Bornova fiyat listesi kapsamında projede daire fiyatları 196 bin TL'den başlıyor. Proje DRC Grup tarafından inşa ediliyor...

Coordinat Bornova Konutları fiyat listesi!

Coordinat Bornova projesi İzmir Bornova'da DRC Grup imzasıyla yükseliyor. Coordinat Bornova Konutları fiyat listesi minimum 196 bin TL'den başlıyor...

İzmir Coordinat Bornova satış fiyatları!

DRC Grup tarafından imzasıyla hayata geçirilen Coordinat Bornova projesinde stüdyo, 1+1 ve 2+1 daire tipleri yer alıyor. İzmir Coordinat Bornova satış fiyatları 196 bin TL'den başlıyor.

Coordinat Bornova 2017 güncel ev fiyatları!

Coordinat Bornova projesi iki blok olarak İzmir Bornova'da DRC İnşaat tarafından hayata geçirildi. Projede toplam 500 daireye yer veriliyor...

Onur Durmuş: İnşaat sektöründe uzun vadeli planlama şart!

İnşaat sektöründe uzun vadeli planlama yapılması gerektiğini söyleyen DRC Grup Kurucu Ortaklarından Onur Durmuş, çimento, beton ve demir fiyatlarının giderek yükselmesiyle girdi maliyetlerinin de arttığını söyledi.

Coordinat Bornova'nın inşaatı yüzde 60 tamam!

DRC Grup tarafından hayata geçirilen Coordinat Bornova projesinin inşaatı yüzde 60 tamamlandı. Projede anahtar teslimleri 1 Mart 2018 günü gerçekleşecek.

İlk aidatsız site projesi Coordinat Bornova yükseliyor!

DRC Grup'un ortaklarından Onur Durmuş, üniversite öğrencilerinin kalacak yer konusunda sıkıntılar yaşadığını belitti. Durmuş, bu sıkıntının Coordinat Bornova projesiyle çözüleceğini söyledi.

Coordinat Bornova'dan öğrenciler için konut çözümü!

RC Grup Kurucu Ortaklarından Onur Durmuş, üniversite öğrencilerinin konut sorununa değindi. Durmuş Coordinat Bornova projesinin bu soruna çözüm bulduğunu belirtti.

Coordinat Bornova üniversite öğrencileri için çok cazip!

DRC Grup Kurucu Ortaklarından Onur Durmuş yaptığı açıklamada "Coordinat Bornova projesi, üniversite öğrencileri için çok cazip. Yatırımcılar da projemize büyük ilgi gösteriyor" dedi.

Onur Durmuş: Yatırımcı rotayı gayrimenkule çevirdi!

Coordinat Bornova projesiyle inşaat sektöründe hedef büyüten DRC Grup'un Kurucu Ortaklarından Onur Durmuş, yaşanan tüm sıkıntılara rağmen 2016 yılının inşaat sektörü açısından verimli bir yıl olduğunu belirterek, "Yatırımcılar, ekonominin dalgalanmalar yaşadığı bu dönemde, rotayı gayrimenkule, krizi

drc grup bornova projeleri Haberi

drc grup bornova projeleri

Türkiye'nin ilk ve tek aidatsız konut projesi olan Coordinat Bornova, yatırımcı ve öğrencilerin büyük ilgisiyle karşılaştı. İzmirli DRC Grup'un Bornova Ağaçlıyol'da yapımına başladığı proje, geniş sosyal olanakları ve mimari özellikleriyle dikkat çekiyor. 


DRC Grup Ortaklarından Onur Durmuş, Coordinat Bornova içinde hizmet verecek ticari alanlardan edilen gelir sayesinde yatırımcıların aidat ödemeyeceklerini söyledi. 


Projede konutların yanı sıra; 2 bin 150 metrekare sosyal yaşam alanı bulunacağını belirten Durmuş, metroya yalnızca 150 metre yakınlıkta bulunan Coordinat Bornova'nın, Yaşar Üniversitesi ve Ege Üniversitesi'ne yürüme mesafesinde olduğunu kaydetti. 


İnşaattaki yeni markalarının 'Coordinat' olduğunu kaydeden Onur Durmuş, Coordinat ile ilgili tüm gelişmelerin www.coordinat.xyz sitesinden takip edilebileceğini ifade ederek; "Xyz harfleri Coordinatları temsil ettiği gibi aynı zamanda x, y, z kuşaklarına gönderme yapıyor. Proje bu kuşakları bir noktada birleştiren özelliklerine...