03 / 07 / 2022

İzmir Gaziemir'e 275 konut için imzalar atıldı!

İzmir Gaziemir'e 275 konut için imzalar atıldı!

İzmir Gaziemir Aktepe-Emrez Mahalleleri için Kentsel Dönüşüm projesi başlıyor. Proje kapsamında 275 konut ve 9 ticari ünite inşa edilecek.İzmir Gaziemir Aktepe-Emrez Mahalleleri için Kentsel Dönüşüm projesi başlıyor. Proje kapsamında 275 konut ve 9 ticari ünite inşa edilecek.

İzmir Gaziemir e 275 konut için imzalar atıldı!

Gaziemir Aktepe-Emrez Mahalleleri Kentsel Dönüşüm projesi için  İzmir  Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraki İZBETON A.Ş. ve İş İnsanları Gaziemir Konut Yapı Kooperatifi arasında protokol imzaları atıldı. İzmir Büyükşehir Belediye başkanı Başkanı Tunç Soyer, "Sadece üç ay içinde dört ayrı etabın imalatları için protokol imzaladık. Bu imzalar çağdaş ve dirençli bir İzmir’in teminatı olacak" dedi.

İzmir Gaziemir e 275 konut için imzalar atıldı!

3 ayda 4 imza atıldı

İzmir Büyükşehir Beleiyesi'nin resmi sitesinde yer alan habere göre, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İZBETON’un devreye girmesiyle imalat süreçlerinde sorunlar oluşan projelerin hızlandığına vurgu yaparak, "Bu kapsamda Aralık ve Ocak aylarında Örnekköy üçüncü ve dördüncü etaplar için yüklenicilerle protokol imzalanmıştı. Gaziemir’deki proje için atılan imzayla da üç etapta imalatlar için düğmeye basılmış oldu. Uzundere üçüncü etabın yapımı için de İzmir Büyükşehir Belediyesi ile İZBETON arasında yine Ocak ayında protokol imzalanmıştı. Bu imzalar çağdaş ve dirençli bir İzmir’in teminatı olacak” açıklamasını yaptı.

İzmir Gaziemir e 275 konut için imzalar atıldı!

275 konut 9 ticari ünite

İmzalanan protokol kapsamında İzmir'de İZBETON tarafından inşa edilen kentsel dönüşüm alanlarından ' Örnekköy üçüncü etapta 584 konut 27 işyeri, Örnekköy dördüncü etapta 380 konut 27 işyeri, Gaziemir Aktepe-Emrez’de 275 konut 9 işyeri ve Uzundere üçüncü etapta yaklaşık olarak 1400 bağımsız bölüm inşa edilecek.'

İzmir Gaziemir'de 12 bin konutluk kentsel dönüşüm!

İzmir Gaziemir kentsel dönüşüm projesinde ilk imzalar atıldı!