25 / 06 / 2022

Jennifer Lopez Kaliforniya'dan 1 milyon 370 bin dolara ev aldı!

Jennifer Lopez Kaliforniya'dan 1 milyon 370 bin dolara ev aldı!

Amerikalı şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez, milyon dolarlık gayrimenkul yatırımlarına devam ediyor. Güzel şarkıcı bu kez yeni evi için 1 milyon 370 bin dolar ödedi.Dünyaca ünlü başarılı şarkıcı Jennifer Lopez, gayrimenkullerine bir yenisini daha ekledi.  Sontv'de yer alan habere göre, Amerikalı şarkıcı, nişanlısı Alex Rodriguez ile Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde yer Encino semtinde yeni bir konut aldı.

Amerikan basınına göre, Lopez, 1948'de inşa edilmiş yeni evi için 1 milyon 370 bin dolar ödedi.

Jennifer Lopez için baştan tadilat yapılan ev, 3 yatak odasına sahip. Lopez’in 2 bin 202 metrekarelik evinin diğer evlerinden küçük olduğu bildirilirken Jennifer Lopez’in burayı yaşamak yerine yatırım amaçlı yahut bir yakını için almış olabileceği konuşulan dedikodular arasında.

Tadilattan sonra evin mutfağına gri rustik dolaplar takılırken, beyaz mermerli küçük bir merkez ada konumlandırıldı. Ayrıca mutfak paslanmaz çelik aletlerle donatıldı. Mutfağın Fransız tarzdaki kapıları da evdeki kış bahçesine açılıyor.

SIĞINAK BİLE VAR

Konuk odalarının paylaştığı geniş banyoda, küvet, camlı duş ve çift lavabo mevcut. Yatak odalarından birinde gömme dolapların içinde ayrıca bir sığınak da bulunuyor.

Evde ayrıca büyük bir misafir banyosunu paylaşan iki konuk yatak odası ve biri gömme durum olan çift dolaplarla usta bir sığınak bulunmaktadır. Yeni yenilenmiş bir banyoda çift lavabo, küvet ve camlı duş bulunuyor.

 

Jennifer Lopez İtalya'ya taşınıyor!