29 / 09 / 2022

Kadir Topbaş'tan 3 Katlı Tüpgeçit açıklaması!

Kadir Topbaş'tan 3 Katlı Tüpgeçit açıklaması!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş da projeyle ilgili düşüncelerini belirtti. Topbaş: "3 katlı Tüpgeçit ile İstanbul’un iki yakasını hem karayolu hem metroyla birbirine bağlıyoruz" dedi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı, Boğaz'da 3. tüp geçiş projesinin detayları belli olmaya başladı. Yeni tüpgeçit hem tekerlekli araçların geçişine hem de demiryolu geçişine imkan verecek. Üçüncü köprüden sonra yapılması kararlaştırılan üçüncü tüp geçit, hem trafiği rahatlatacak hem de süreyi kısaltacak.


Kadir Topbaş tan 3 Katlı Tüpgeçit açıklaması!3 katlı Tüpgeçit ile ilgili açıklama yapan Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'den sonra İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş da projeyle ilgili düşüncelerini belirtti. Topbaş: "3 katlı Tüpgeçit ile İstanbul’un iki yakasını hem karayolu hem metroyla birbirine bağlıyoruz. Mega Proje, Cumhurbaşkanımız Sn. Erdoğan’ın güçlü desteği  ve Başbakanımız Sn. Davutoğlu’nun kararlılığı sayesinde gerçek oluyor. Mega Proje için Ulaştırma Bakanımız Sn. Elvan ve ekibine, İstanbul halkı adına teşekkürlerimi sunuyorum." dediİşte Başkan Topbaş'ın sosyal paylaşım sitesi twitterdan yaptığı o açıklamalar:Kadir Topbaş tan 3 Katlı Tüpgeçit açıklaması!Kadir Topbaş tan 3 Katlı Tüpgeçit açıklaması!3 katlı Büyük İstanbul Tüneli Projesi tanıtım filmi için tıklayın!

Ceren YÖRÜK/Emlakkulisi.com


Geri Dön