Kale Çelik Kapı'da 300 TL indirim!

Kale Çelik Kapı'da 300 TL indirim!Kale, K87 Kale Çelik Kapı modeline özel indirim imkanıyla Şubat ayında “önce güvenlik” diyenlere muhteşem bir kampanya sunuyor. Kampanya çerçevesinde tüketiciler, K87 Kale Çelik Kapı ürününe 300 TL indirimle sahip olabilecek.Türkiye'de güvenliğin adresi Kale, K87 Kale Çelik Kapı modeline özel indirim imkanıyla Şubat ayında “önce güvenlik” diyenlere muhteşem bir kampanya sunuyor. Şubat ayı boyunca sürecek kampanya çerçevesinde tüketiciler, K87 Kale Çelik Kapı ürününe 300 TL indirimle sahip olabilecek.

 

Maksimum güvenlik sağlayan yenilikçi ürün yelpazesi ve üstün hizmet ağıyla güvenlik konusunda uzman Kale, Şubat ayına özel K87 Kale Çelik Kapıda 300 TL'lik indirim sağlayan bir kampanya düzenliyor. K87 Kale Çelik Kapı; yapı ve dekorasyona uyumlu, üstün kalitede ahşap kaplama seçenekleri, 7 cm. kalınlığında, ağır darbelere dayanıklı çelik gövdesi ve Kale Kilit tarafından Kale Çelik Kapıların kilit sistemi için özel üretilen 3 milli, 3 kademeli sürgüsüyle rakiplerinden farklılaşıyor. 

K87 Kale Çelik Kapı; üç eksende hareket ederek kapı ayarlarındaki sorunları önleyen menteşeler sayesinde kolayca monte edilebiliyor. Toz, rüzgar, ses ve böcek sirkülasyonunu önleyici; isteğe bağlı hareketli lastikleri sayesinde ise evinizi sadece hırsızlara karşı değil istenmeyen diğer misafirlere karşı da koruyor. 

Kampanyayla ilgili detaylı bilgi için www.kalecelikesya.com.tr adresinden size en yakın bayiyi bulabilir ya da 444 0 243'ten bilgi alabilirsiniz.Haber Posta Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...


Kale, K87 Kale Çelik Kapı modellerinde indirim yapıyor. Şubat ayı boyunca tüketiciler, kapıyı 300 lira indirimle alabilecek. Ahşap kaplama seçeneklerine uygun Kale kapı, darbelere dayanıklı çelik gövdesiyle dikkat çekiyor.Posta